ARMONİA ADA İLE DÜĞÜNÜN AKILLARA KAZINACAK

ARMONİA ADA İLE DÜĞÜNÜN AKILLARA KAZINACAK

Mekan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün mekanı, evlilik, yol arkadaşı ve tüm detaylar… Hayattaki en güzel şey iki insanın birbirine saf sevgi ile bağlanmasıdır. Bu bağı somutlaştıranda güzelinden bir düğündür. Düğünün nerede olduğunun bir önemi yoktur ister bir bahçede, ister bir evin önünde, sahilde, salonda veya şık bir mekanda. Önemli olan sizin o anki Düğün zamanı yaklaştıkça strese giren çiftler bazı detayları atlamakta. Bizim görevimizde atlanan bu detayları güzelleştirmek. Kısaca bu detaylardan bahsedecek olursak;

  • Mekanda dikkat etmen gereken ilk şey hava koşullarına uygunluğu olmalı. Hava koşullarına uygun değilse başka hiçbir şeyinde önemi yoktur zaten.
  • Gelin ve damadın her yerden ve herkesçe görülebilir bir alanın ayrılmasıdır.
  • Dans edecek geniş bir alan olmazsa olmazlardandır.
  • Mekanın sizin istek ve zekinize göre tasarlanabilir olması da çok önemli.
  • Kişi kapasitesi önceden bilinmeli.
  • Ses ve sahne sistemlerine çok dikkat edilmeli. Kontrol edilmeli.

Nasıl bir düğün hayal ediyorsun?

Şık ve geniş bir mekan mı? Yoksa göl kenarında kuğu gibi zarif bir düğün mü? Göl kenarında bir düğün hayal ediyorsan Armonia Ada tam sana göre. Doğayla iç içe en zarif şekilde tasarlanmış bu mekan gelinlerin kalbini fethedecek. Açık hava denince çiftlerimizin aklına ilk gelen hava koşulları oluyor. Ancak biz onları çoktan düşündük bile. Tüm hava koşullarında mağdur olunmayacak şekilde organize edilmiş bu mekanda yeni hayatınıza ilk imzanızı atacaksınız.

Açık alanda olan bu mekanımızda doyasıya eğlenecek ve dans edebileceksiniz. Dans ederken temiz hava ciğerlerinizi dolduracak ve eğlenceden geri kalmayacaksınız. Armonia adanın diğer bir alternatifi de kapalı alan seçeneğinin de olması. Misafirlerinize görkemli, zarif ve konforu bir arada sunarken harika anılar bırakacaksınız.

Tek Problem Tasarım mı?

Hiç problem değil. İsterseniz size özel yeniden dizayn eder masal gibi bir düğün gerçekleştiririz. Her konsepte her tarza uygun mekanı giydirebiliriz. Tek isteğimiz sizin rüya gibi bir düğün yaşamanız ve akıllara kazınacak anılar bırakmanız. Sahne, ışık ve ses gibi bir çok etkene çok önem veriyoruz. Hiçbir aksiliğe olanak bırakmıyoruz. Dilediğiniz müziği dilediğiniz dakikada çalışıyor istediğiniz ses düzeyinde verebiliyoruz.

Çokça Misafire Yerimiz Var

Tam tamına 750 kişilik kapasiteli mekanımızda eşinize, dostunuza, kardeşlerinize, kuzenlerinize, büyüklerinize, küçüklerinize kadar yer var. Mekanda olduğu gibi misafirde de sınır tanımıyoruz. Her detayı ince ince düşünülmüş mekan tasarımlarımızda rahatça dans edebileceğiniz alanlar bırakılmış olup oturan misafirlerinizin rahatça görebileceği şekilde oturma planları oluşturulmuştur.

Bizim amacımız her daim sizin memnuniyetiniz ve konforunuzdur. Sizler için elimizden gelenin fazlasını yapıyor bu özel anınınızı dahada özelleştirmek için çabalıyoruz.

Mekan seçeneklerini incelemek için Armonia daveti ziyaret edebilirsiniz.

Leave your comment
Yorum
Name
Email