2000 Düğün Salonu
2000 Düğün Salonu
2000 Düğün Salonu
2000 Düğün Salonu
2000 Düğün Salonu
2000 Düğün Salonu
2000 Düğün Salonu
2000 Düğün Salonu
2000 Düğün Salonu
2000 Düğün Salonu

2000 Düğün Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Evliliğe giden bu mutlu yolda nişan, düğün, kına gecesi, söz gibi davetlerinizi yemekli veya yemeksiz olarak size özel bir hizmetle hazırlıyoruz. Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi düğün salonları arasında farkımızı size göstermek istiyoruz.


Özel şık tasarımları kaliteli hizmetimizle birleştiriyoruz. Size de bu güzellikler arasında hayallerinizdeki gibi bir gün yaşamanız kalıyor. Sevdiklerine hoş vakit geçireceğiniz, eğleneceğiniz ve lezzetine doyamayacağınız bir düğün organizasyonu vadediyoruz. Altın sarısı yoğunluklu salonumuzda napolyon model sandalyeler masaların etrafında yerini alıyor. Yine aynı renkte servisler de masanın üzerinde. Oldukça geniş olmakla birlikte beyaz rengini de yoğunluklu olarak görüyorsunuz.


Sınırsız hizmet ve memnuniyet odaklı bir anlayışla davetlerini gerçekleştiriyoruz. Düşlerinizdeki günü yaratmak için en ince ayrıntısına kadar her şeyi düşündük. Çünkü güzelliklerin ayrıntılarda gizli olduğunu düşünüyoruz.


Organizasyonunuz öncesi gerekirse yüz yüze görüşmeyi çok istiyoruz. Çünkü hem kaynaşmak, tanışmak hem de programı bu şekilde gerçekleştirmek daha doğru geliyor. Birlikte fikirlerimizi paylaşırken belki daha önce hiç aklınıza gelmemiş olan ayrıntıları fark ediyorsunuz. Hak verirsiniz ki tecrübemiz dolayısıyla çok fazla fikre sahibiz. Görüşme esnasında ihtiyaç ve taleplerinizi de dinliyoruz. Bunun ışığında da bir program hazırlıyoruz. Düğün günü geldiğinizde organizasyon sorumlumuz sayesinde bu program hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Böylece sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz. Düğün esnasında da tek derdiniz eğlenmek ve misafirlerinizle ilgilenmek, oluyor!


Şimdi ise, 2000 düğün salonu Bayrampaşa nasıl gidilir? diye bir sorunuz var aklınızda. O zaman bizimle iletişime geçin ki ayrıntılı bir yol tarifi verelim size. Böylece salonumuzu görebilirsiniz. Diyoruz ki; “en güzeli ve en özeli birlikte yaşamak istiyorsanız, bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin.”. “Mutluluklar bizimle başlar.” diyerek başladık bu yola. Bu başarıya da ulaştığımızı düşünüyoruz. Bu yüzden yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçin ki bir renk paletine sizin de ismini yazalım!

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz