500 Evler Düğün Salonu
500 Evler Düğün Salonu
500 Evler Düğün Salonu
500 Evler Düğün Salonu
500 Evler Düğün Salonu
500 Evler Düğün Salonu
500 Evler Düğün Salonu

500 Evler Düğün Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

500 Evler Düğün Salonu Hakkında

Bayrampaşa ilçesinde düğün organizasyonlarının aranılan ismi 500 Evler Düğün Salonu bünyesinde siz de düğününüzü kendiniz planlayabilir, misafirlerinize en özel lezzetleri sunabilirsiniz. Sıradanlaşmış düğün konseptlerini bir kenara atan düğün salonu içerisinde yapacağınız düğününüz ile aylarca unutulmayacak, tüm gözleri üstünüzde toplayacaksınız. İstanbul sınırları içerisinde tüm çiftlerin dikkatini üzerine çeken mekan, avantajlı düğün paketi fiyatları ile de unutulmayacak bir teklifte bulunuyor.


Kapasite Bilgisi

Özel eğitimden geçmiş profesyonel bir ekiple çalışan 500 Evler Düğün Salonu size ve değerli misafirlerinize dört dörtlük bir hizmet sunmaktadır. Yemekli ya da yemeksiz seçenekleriyle 750 kişi kapasiteye sahip olan salonda, özel araçları ile düğününüze gelen misafirleriniz için 150 araç kapasiteli otopark mevcuttur. Vale hizmetinin de bulunduğu mekanda, gözleriniz araçlarınızda kalmadan içerideki atmosferin keyfini çıkarabilirsiniz.


Ek Hizmetler ve Olanaklar

20 yıllık birikimiyle aile sıcaklığında bir hizmet sunan Salon 500 Evler, sevinçlerinize ortak olmayı ve bu güzel günlerinizi daha da güzelleştirmeyi amaçlamaktadır. Sunduğu hizmetlerle daima çiftlerin düğün öncesi ve sonrası yanında oluyor. Aynı zamanda çeşitli düğün organizasyonu önerileriyle hayallerinize ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

Her organizasyondan sonra mutlu ayrılan çiftlerin mekana verdiği heyecanla ilk günkü dinamizmini koruyarak çalışan ekip, her gün yeni çiftin hayallerini gerçekleştirmeye yönelik faaliyetini sürdürüyor. Özenle hazırlanmış düğün pastası ve kaliteli meşrubatlar ikram eden düğün salonu, suplasından şamdanına, gelin odasından nikah masasına kadar her detayla ayrı ayrı ilgileniyor.


500 Evler Düğün Salonu Fiyatları

Mutluluğunuz için emek sarf eden 500 Evler Düğün Salonu, sunduğu hizmetlerle diğer düğün salonlarına kıyasla kalitesini ortaya koyuyor. Çeşitli özellikleri ve olanakları ile gönlünüzü kazandığı gibi uygun başlangıç fiyatları ile de beğeninizi kazanıyor. 3.000 TL ile 5.000 TL arasında değişen düğün paketi fiyatları ile ayrıcalıklı bir düğün organizasyonu gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

DüğünBuketi üzerinden mekandan fiyat almak için ”Fiyat Teklifi Al” formunu doldurmanız yeterli olacaktır.


Nerededir?

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde bulunan Salon 500 Evler lokasyonuna toplu taşıma araçlarıyla, taksiyle ve kendi aracınız ile ulaşımınız oldukça rahattır. İETT’nin 38, 38Z, 36, 36A, 36KE, 36M, 36V ve 336E numaralı otobüs hatlarıyla ulaşım sağlayabileceğiniz mekana kendi aracınız ile geldiğiniz yöne göre D100 karayolu veya O1 karayolundan Eski Edirne Asfaltı karayoluna geçerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres: Yıldırım, 100. Yıl Cd No:15, 34045 Bayrampaşa/İstanbul.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

400 - 500 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz