Alaçatı Restaurant
Alaçatı Restaurant
Alaçatı Restaurant
Alaçatı Restaurant
Alaçatı Restaurant
Alaçatı Restaurant
Alaçatı Restaurant
Alaçatı Restaurant
Alaçatı Restaurant
Alaçatı Restaurant

Alaçatı Restaurant Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Hayatınızın en özel günlerini Alaçatı Restaurant İstanbul ayrıcalığında kutlamaya ne dersiniz? Büyükçekmece’de bulunan restoranımızın kuruluşundan bu yana değerli misafirlerimizle en iyi hizmeti sunmayı hedefledik. Bundan sonra da bu prensiple devam edeceğiz ve misafirlerimizin isteklerine en iyi şekilde cevap vereceğiz.


Misyonumuz, kurumsal hizmet anlayışımızdan ödün vermeden memnuniyeti benimsemek. Sektörde olmazsa olmaz olan hijyen ortamı ve dürüstlük ilkesinden taviz vermeyen, itibarlı, tanınmış bir işletme olarak yolumuza devam etmek. Vizyonumuz ise, her biri kendi alanında profesyonel olan yönetim grubu, mutfak ekibi, vale gibi personellimizin haftanın 7 günü hizmetinize hazır olması ve kaliteli hizmeti sunması. Memnuniyet ilkesi ile tüm imkanlarımızı her an hazır da bulunduran, damak zevkinize uygun her an taze, lezzetli ve huzurlu ortamımızda zengin çeşitlerle dolu mutfağımızda kaliteli hizmet sunmaya devam etmek de vizyonumuz olarak sayılabilir.


Bölgenin en lezzetli, taze et ve balık çeşitlerimizden hünerli aşçılarımız ile yaz ve kış mevsimlerinde ayrı ayrı keyif alacağınızdan eminiz. Restoranımızın hemen önünde bulunan tarihi Mimar Sinan Köprüsü ile eşsiz göl manzaramızı harmanlayıp sunuyoruz.


Yoğun iş temposu ve şehir stresinden biraz olsun uzaklaşmak isteyen ya da nikah sonrası yemek kutlaması gibi grup organizasyonları düzenlemek isteyen herkesi muhteşem bir manzara eşliğinde sakin, huzurlu atmosferimize bekliyoruz. Nefis et ve balık çeşitlerimizin büyüsüne kapılmanız için tercih edeceğiniz bir restoranız.


Keyif dolu anlarınızı paylaşmayı çok istiyoruz. Alaçatı Restaurant fiyatları da cep yakmıyor. Dolayısıyla iletişime geçerek ayrıntılara sahip olabiliyorsunuz. Bunun için de yandaki “Ücretsiz fiyat teklifi al!” butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Telefon ya da mesajla hızlı bir geri dönüş sağlıyoruz. Böylece sevdiklerinizin etrafınızda olduğu nikah sonrası kutlamanız için planlamalara başlıyoruz!

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

50 - 100 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz