Armonia Ada
Armonia Ada
Armonia Ada
Armonia Ada
Armonia Ada
Armonia Ada
Armonia Ada
Armonia Ada
Armonia Ada
Armonia Ada
Armonia Ada

Armonia Ada Güvenilir

Armonia ile Özel Günlerinizi Güzelleştirin

Genel Değerlendirme

Açıklama

Armonia Ada ile günümüzün estetik ve modern zevklerini yansıtıyoruz. Hayallerinizde ki düğünü ve daveti oluşturmak için tek ihtiyacınız bizimle iletişime geçmek. Güler yüzlü ve tecrübeli personelimiz ile birlikte kusursuz bir organizasyona sahip olmanız için çalışıyoruz. 


Göl kenarında bulunan Armonia Ada davet ve düğün salonumuz yaz aylarında ve kış aylarında kullanıma uygundur. Tüm hava koşullarına uygun tasarlanan salonumuzda yaz ve ilkbahar aylarında tercih edebileceğiniz açık alana sahiptir. 


Açık alanda 750 kişilik kapasitesi ile misafirlerinizi konforlu ve rahat bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Kapalı alanımızda da 750 kişi ve üzeri misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Alanlarımızın birbirinden farklı atmosferde dizayn edilmesi size kendinizi özel hissettirecek.


Yılların verdiği tecrübe ile birlikte başka firmalar aramanızı önlüyor size tam bir hizmet sunuyoruz. Catering, fotoğraf ve organizasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 


Misafirleriniz ile birlikte doyasıya eğlenmeniz için sahne ekipmanlarını sizler için ayarlıyoruz. Işık ve ses sistemimizin sizi memnun edeceğinden çok eminiz. Organizasyon firmamız ile görüşüp, hayallerinizi anlatmanız için sizleri dinliyoruz. İsteklerinize uygun organizasyon ve tasarım fikirleri ile en özel günlerinizi muhteşem kılıyoruz.


Salonlarımız içerisinde bulunan tüm alanları en kaliteli şekilde değerlendiriyor, misafirlerinizin rahat etmeleri için çalışıyoruz. Açık veya kapalı alan fark etmeksizin tüm ihtiyaçlarınızı dinliyor ve yerine getiriyoruz. 


Sizin ve sevdiklerinizin unutulmaz anlar yaşamaları için her ince detayı düşünüyoruz. Uzman ve profesyonel ekibimiz organizasyonunuz boyunca her daim yanınızda olarak oluşabilecek sorunlara karşı çözümler üretiyor, memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

750 - 1.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz