Armonia Bosphorus
Armonia Bosphorus
Armonia Bosphorus
Armonia Bosphorus
Armonia Bosphorus
Armonia Bosphorus
Armonia Bosphorus
Armonia Bosphorus
Armonia Bosphorus

Armonia Bosphorus Güvenilir

Armonia ile Özel Anlarınızı Güzelleştirin

Genel Değerlendirme

Açıklama

Armonia Bosphorus’ta en özel gününüzü unutulmaz kılıyoruz. Tüm alanları en ince ayrıntısına kadar düşünüyor, tasarlıyoruz. Eşsiz boğaz manzarası eşliğinde özel günlerinizi unutulmaz kılıyoruz.


Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için tüm imkanları sizlere sunuyoruz. Armonia Bosphorus açık ve kapalı alan avantajı ile İstanbul boğazında sizi bekliyor.Kapalı alanda 350 misafir ağırlama kapasitemiz, açık alanımızda 750 kişiye çıkmaktadır. 


Olumsuz hava koşullarına göre alınan önlemlerimizle özel günlerinizde hiçbir sorun yaşamamızı sağlıyoruz Alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız sizler için hayallerinizi gerçekleştirecek tüm çalışmaları yapıyor.


Yılların verdiği tecrübe ile birlikte başka firmalar aramanızı önlüyor size tam bir hizmet sunuyoruz. Catering, fotoğraf ve organizasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Misafirleriniz ile birlikte doyasıya eğlenmeniz için sahne ekipmanlarını sizler için ayarlıyoruz. Işık ve ses sistemimizin sizi memnun edeceğinden çok eminiz. Organizasyon firmamız ile görüşüp, hayallerinizi anlatmanız için sizleri dinliyoruz. İsteklerinize uygun organizasyon ve tasarım fikirleri ile en özel günlerinizi muhteşem kılıyoruz.


Eğlenceyi Armonia Bosphorus’ta sabahın ilk ışıklarına kadar sürdürebilirsiniz. Geniş sahne alanını dilediğiniz gibi kullanabilir, eğlenceyi unutulmaz bir ana dönüştürebilirsiniz. Sizin ve misafirleriniz için unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz alanlar oluşturuyoruz. 


Uzman ekibimiz tüm organizasyon boyunca misafirlerinizin ve sizin isteklerinizi karşılıyor, huzurlu ve konforlu bir süreç yaşamanızı sağlıyor. Unutulmaz bir organizasyon için bizi tercih edin.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

750 - 1.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz