Armonia de Luxe
Armonia de Luxe
Armonia de Luxe
Armonia de Luxe
Armonia de Luxe

Armonia de Luxe Güvenilir

Armonia ile Özel Anlarınızı Güzelleştirin

Genel Değerlendirme

Açıklama

Otel konseptinde düğün veya davet vermek istiyorsanız Armonia de Luxe hayallerinizi gerçekleştiriyor. Merkezi konumu, yüksek kapasitesi sayesinde tüm misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. 


Düğün başta olmak üzere kına, nişan, sünnet düğünü ve kurumsal organizasyonlarınız için çok uygundur.Yeşillikler içerisinde bulunan Armonia de Luxe açılır ve kapanır tavan sistemi ile birlikte olumsuz hava koşullarında rahatlık sağlıyor. 


Armonia de Luxe ışıkları, konsepti ve dekorasyon fikirleri ile birlikte ihtişamlı bir organizasyon sunuyor. Altın sarısı ve beyaz renklerinin uyumu ile birlikte gösterişli avizeler ve şamdanlarla bezenmiş salon, yüksek tavan avantajı ile sizi bekliyor.


Geniş dans pisti, oturma alanları ve kolonsuz salon düzeni ile rahatlıkla eğlenmenizi sağlıyor. Catering, organizasyon ve fotoğraf hizmetimiz ile birlikte başka alanlarda çalışmalar aramanıza gerek kalmıyor. Tüm alanları sizler için araştırıyor ve değerlendiriyoruz. Sizin için en uygun çalışma planlarını oluşturuyoruz.


Anlaşmalı fotoğrafçımız en özel anlarınızı ölümsüzleştirirken, orkestramız ise birbirinden güzel şarkılara eşlik etmenizi sağlıyoruz. Uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte eğlencenizi katlamak için gerekli ekipmanları ve sahne araçlarını kullanıyoruz. Tüm alanları sizin için değerlendiriyor, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için özenle çalışıyoruz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

750 - 1.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz