Asmina Davet Salonları
Asmina Davet Salonları
Asmina Davet Salonları
Asmina Davet Salonları
Asmina Davet Salonları
Asmina Davet Salonları
Asmina Davet Salonları
Asmina Davet Salonları
Asmina Davet Salonları

Asmina Davet Salonları Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Hayatınızın en özel gününü, en güzel şekilde yaşamak istiyorsanız sizi Asmina Davet Salonları’na bekliyoruz!


Yıllardan beri düğün, sünnet, doğum günü, konser ve özel toplantılarda konuklarımızı ağırlıyoruz. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlara ev sahipliği yapabildiğimiz mekânımızda bugüne kadar pek çok davete ev sahipliği yaptık. Bu sayede elde ettiğimiz tecrübe ile birlikte konuklarımızın memnuniyetini nasıl sağlayacağımızı oldukça iyi biliyoruz. Oldukça lüks ve nezih bir ortama sahip olduğumuz salonlarımızda güler yüzlü ve profesyonel ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz. Bu ekip, davetiniz boyunca her şeyin yolunda gitmesini ve tüm istek ve ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlıyor. Asmina Davet Salonları Ümraniye’de oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Bu sayede değerli misafirleriniz davetinize gayet rahat bir şekilde ulaşabilirler. Ayrıca sahip olduğumuz otoparkımız sayesinde de araçlarınızı rahatlıkla park edebilirsiniz.


750 ila 1000 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz salonumuzda konuklarınız ile birlikte en ferah ortamda eğlenmenize imkân sağlamak için özel oturma düzenleri hazırlıyoruz. Masalarımız arasında gerekli boşluğun olduğunu ve dans pistimizin de eğlenmeniz için oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Gelişmiş ışıklandırma sistemlerine sahip olduğumuz mekânımızda hayal ettiğiniz ambiyansı rahatlıkla oluşturabiliriz. Düğününüzü hangi konseptte düzenlemek istiyorsanız bize iletmeniz durumunda salonumuzu bu konsepte en uygun halde süslüyoruz ve ona göre ışıklandırıyoruz. Ayrıca sahip olduğumuz gelişmiş ses ve sahne sistemleri sayesinde gece boyunca konuklarınız ile birlikte doyasıya eğlenebilirsiniz. Düğününüzü yemekli olarak hayata geçirmek isterseniz menü tadımlarına katılarak damak zevkinize en uygun lezzetleri içeren menüler oluşturabilirsiniz.

250 – 500 – 750 kişilik kapalı salonumuz ve şehir manzaralı 350 kapasiteli açık alan terasımız bulunmaktadır.

Ayrıyeten misafirlerimizin kahve – çay vb. içebileceği 150 kişilik kafemiz mevcuttur.


Çiftlerimizle sözleşme yaptıktan sonra belirli bir kapora alıp tarihi rezerve ederiz. Kalan ödeme ise kına, düğün sonunda yapılır.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

750 - 1.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz