Athyra Lounge
Athyra Lounge
Athyra Lounge
Athyra Lounge
Athyra Lounge
Athyra Lounge
Athyra Lounge
Athyra Lounge

Athyra Lounge Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Nikâh sonrası yemek etkinliğinizi 5 yıldızlı otel profesyonelliğinde kutlamak istiyorsanız doğru adrese geldiniz. Athyra Lounge havuz alanıyla özel davetlere ev sahipliği yapıyor. Düğün, nişan, toplu yemek etkinlikleriniz, düğün öncesi bekârlığa veda kutlamanızı gerçekleştirmek istiyorsanız sizi Athyra’ya davet ediyoruz.


İster havuz başı alanda isterseniz teras alanımızda doğanın ortasında davetinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Detayları ise profesyonel ekibimiz sizin için düşünüyor. 50 kişiyi ağırlayabileceğimiz kapasiteye sahip olan restoranımızın mevsim şartlarından etkilenmeyen hem açık hem de kapalı alanı bulunuyor. İster şık dekorasyonuyla göz kamaştıran kapalı alanımızda ister doğayla baş başa olacağınız havuz başında kutlamalarınızı gerçekleştirebileceksiniz.


Kutlamalarınızı disiplinli bir şekilde planlıyor öncelikle ihtiyaçlarınız ve talepleriniz hakkında konuşuyoruz. Karşılıklı fikirlerimizi sunuyoruz. Hatta belki de daha önce hiç aklınıza gelmeyen düşünceleri öğreniyorsunuz.


Yemekli davetlerinizde menü seçeneklerimizi beğeninize sunuyor, her damak zevkine hitap eden başlangıç, ara sıcak ve ana yemek olarak da menü hazırlayabiliyoruz. Yemeklerde kullandığımız ürün kalitesine çok önem veriyoruz, bu nedenle güvenilir iş ortaklarımızdan malzemeleri temin ediyor, misafirlerimizi kaliteyle buluşturuyoruz.


Butik kutlamalarınızı, söz ve nişan merasimlerinizi ve nikâh sonrası aile yemeği etkinliğinizi keyifli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Yaz döneminde teras katımızda kokteyl, nikâh merasimi de düzenleyebiliyoruz. Kutlamalarda genellikle hafif müzik tercih ediyor, diğer misafirlerimizi rahatsız etmek istemiyoruz.


Aklınızda “Athyra Lounge nerede?” diye sorular geldiğinin farkındayız. Büyükçekmece’de oldukça merkezi bir konumda yer aldığımız ulaşım sorunu yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Üstelik doğayla baş başa kalacağınız, şehrin gürültüsünden uzaklaştığınız bir yer. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken de basit. Bunun için yandaki “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli!

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

50 - 100 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz