Aylin Düğün Salonu
Aylin Düğün Salonu
Aylin Düğün Salonu
Aylin Düğün Salonu
Aylin Düğün Salonu
Aylin Düğün Salonu
Aylin Düğün Salonu

Aylin Düğün Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Her çiftin hayallerini süsleyen bir düğün vardır. Yıllarca beklenen o gün geldi çattı ve ilk aşamalarından biri olan salon arayışına başladınız mı? O halde Aylin Düğün Salonu Bayrampaşa’ya uğramadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Çünkü salonumuzda hayallerinizi önemseyen ve sizin için en ince ayrıntısına kadar düşünen bir ekiple karşılaşacaksınız.


60 konuk kapasiteli salonumuzun vizyonu, misafirlerimizin memnuniyeti sağlamak. Hem de yalnızca bir gün değil her gün bunu sağlamak. Memnuniyetin sürekliliği için kaliteden ödün vermemek şart oluyor tabii. Bir de değişim… Çiftlerimizin geri dönüşleri ve trendlere göre sürekli olarak hem hizmetlerimizi hem de salon tasarımımızı yeniliyoruz.Düğün, nişan, kına gibi pek çok organizasyonunuzda yanınızda olan Aylin Düğün Salonu; size yaratılan güzellikler içerisinde unutamayacağınız güzellikler yaşatacak.Gelin biraz da bu güzellikleri yarattığımız mekânımızdan bahsedelim.Salonumuzda yuvarlak masalar ve misafirlerimize kendilerini evlerinde hissettirecek rahatlıkta sırt destekli sandalyeler kullandık. Şık dekore ettiğimiz mekânımızda ağırlıklı olarak açık tonlar kullandık. Hem ferah hem de zarif bir salon yarattık. Farklı giydirme ve konseptlere de rahatlıkla uyum sağlayacak salonumuzu şamdanlar ve çiçeklerle süslüyoruz. Ortamın aydınlık havasını desteklemesi açısından hem beyaz ledler hem de spot ışıklarıyla destekledik salonumuzu.

Teknolojik açıdan da pek çok ekipman kullandık. Salonun ferahlığını tahsis etmesi açısından klima ve havalandırma sistemi; eğlencenin kalitesini arttırmak için profesyonel ses ve ışık sistemleri… Herhangi bir elektrik kesintisi anında otomatik olarak devreye giren jeneratörümüzle sizlerleyiz!En güzel gününüzü en özel şekilde yaşamak istiyorsanız, bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz salonumuzda belki de hiç aklınıza gelmemiş ayrıntılarla karşılaşacaksınız. Organizasyon sorumlumuz salonumuza geldiğiniz ilk andan düğün sonuna kadar yanınızda olacak. Hem isteklerinizi yerine getirmek için çalışacak hem de tecrübeleri doğrultusunda size adet bir danışmanlık hizmeti sağlayacak.Hayatınızın en anlamlı gününü; sınırsız hizmet anlayışımızla hayallerinizdeki düğün gününe çevirmek istiyoruz. Siz de İstanbul’da düğün salonu arayışınızı sonlandırmak istiyorsanız; formumuzu ücretsiz olarak doldurarak Aylin Düğün Salonu ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

750 - 1.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz