Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri
Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri
Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri
Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri
Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Güvenilir

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri seni bekliyor!

Genel Değerlendirme

Açıklama

İlk kez 2013 yılında misafirleriyle buluşan Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Kartal İstanbul’un en büyük 2. sosyal tesisi olma özelliğine sahip. Tesis 20.000 metrekarelik geniş bir alan üzerinde konumlanırken,birbirinden şık davet alanlarında panoramik şehir ve doğa manzarasını gözler önüne seriyor. Çiftler için dört farklı kapalı salon seçeneği sunarak unutulmaz düğünlere imza atıyor.

Davet Alanları

Çok sayıda davetliye sahipseniz, Balo salonumuzu sizin için ideal. Orman ve deniz manzarasına sahip salonda 850 kişilik düğünler düzenliyoruz. Teras kısmında 200 kişi ağırlayabildiğimiz Reyhan salonun iç kısmı dahil toplam 600 kişiye hizmet veriyoruz. Az sayıda davetliyle butik özellikteki bir davet için 120 kişilik VIP salonumuzu veya bahçe kısmıyla birlikte toplam 280 kişilik konuk kapasitesine sahip Nergis salonumuzu tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon

Davet alanlarımızda, salonun her yanında beyaz rengi görebileceğiniz zarafet dolu bir atmosfer yaratıyoruz. Tiffany sandalyeler ile yuvarlak masaları bir araya getiriyoruz. Sandalye sırtlarını pembe tüller ile, masa üstlerini cam şamdanlar ve vazolar, minimal mumlar, pembe renkte çiçek aranjmanları ile süsleyerek ortama şıklık katıyoruz. Yine beyaz rengi tercih ettiğimiz modern tarzdaki nikah masasını tüller, dantel örtüler ve beyaz çiçekler ile donatıyoruz.

Hizmetler

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Sancaktepe olarak düğün için bizi tercih eden çiftlere mekan süsleme ve aksesuar temininden görsel şovlara kadar birçok ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz. Süsleme konusunda portföyümüz dışına çıkmak isterseniz, dışarıdan firmalarla çalışabiliyoruz. Davetinize volkan ve konfeti şovu, barkovizyon ve slayt gösterisi ile renk katıyor, canlı müzik hizmetiyle doyasıya eğlence yaşatıyoruz. Hem fotoğraf hem video çekimleriyle en özel anlarınızı kaydediyoruz.

Sancaktepe’de İstanbul’un akciğeri olarak nitelendirilen Aydos ormanlarının içerisinde yer alan mekanımızda gerçekleştirdiğimiz düğünleri eşsiz doğa ve İstanbul manzarası tanıklık ediyor. Siz de tüm sevdiklerinizi ağırlayabilecek yüksek kapasitedeki davet alanlarımızda dünya evine girmek istiyorsanız, sayfadaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir, Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri düğün fiyatlarını öğrenmek için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

50 - 100 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz