Beyaz Martı Davet Gemisi
Beyaz Martı Davet Gemisi
Beyaz Martı Davet Gemisi
Beyaz Martı Davet Gemisi

Beyaz Martı Davet Gemisi Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

1987 Yılında turizm sektörüne Beyaz Ada isimli gemimizle başlayıp, Beyaz Balina, Beyaz Prens gemilerimizle devam ettiğimiz serüvenimize, İstanbul Boğazı’nın daimi misafirleri martı kuşlarından ismini alan Beyaz Martı davet gemimiz 2015 yılında İstanbul Boğazı ile buluştu.

Beyaz Martı davet gemimiz uluslararası klas kuruluşu olan Türk Loydu Klası Belgesi’ne sahip sınırlı sayıdaki turizm amaçlı yolcu gemileri arasında yer almaktadır.

Düğün,nişan,kına gecesi,mezuniyet,gala yemeği,hususi davet,kamu ve-veya kurumsal organizasyon vb. hizmetler verdiğimiz Beyaz Martı yolcu gemimizde misafirlerinizin her türlü konforu düşünülmüş olup, motor gürültüsünden uzak, rahat ve ferah bir biçimde tüm dış görüntüleri hiçbir hava koşullarından etkilenmeden nezih bir ortamda zevkli bir gezi haline getirecek şekilde dizayn edilmiştir.

Misafirlerimizin her türlü konforu düşünüldüğü gibi güvenliği de bizim için büyük önem taşımaktadır. Bizimle gezintiye katılan her misafirimiz ferdi olarak sigortalı olup güvence altına alınmaktadır.

Beyaz Martı davet gemimizdeki nihai hedefimiz doğrultusunda, davetlilerimizin etkinlik sonunda güler yüzle ayrılması, bizim için en büyük kazançtır.


MİSYONUMUZ


Geçmişimizden aldığımız kültürel birikimle , İstanbul’da misafirlerimize güvenli,konforlu üstün ve ayrıcalıklı organizasyon hizmeti sunmak.


VİZYONUMUZ


Turizm sektöründe müşteri memnuniyetine odaklı, donanımlı, dürüst, örnek ve lider şirket olmak.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

400 - 500 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz