Beykent Green Garden
Beykent Green Garden
Beykent Green Garden
Beykent Green Garden
Beykent Green Garden
Beykent Green Garden
Beykent Green Garden
Beykent Green Garden
Beykent Green Garden
Beykent Green Garden

Beykent Green Garden Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Beylikdüzü’nde faaliyet gösteren restoranımız Green Garden evlenecek olan çiftlerin isteklerini yerine getirmek için hizmet veriyor.

Güzel ve saklı kalmış bir restoran olan mekanımızda eşsiz lezzetler sunuyor, Türk mutfağının en güzel örneklerini davetlilerinize sunuyoruz.

Dilediğiniz gibi bir düğün yemeği sunabileceğiniz mekanımızı düğün mekânı olarak seçmek istemez misiniz?

Sizin için büyük bir ekip olarak çalışıyor, isteklerinizi yerine getiriyoruz. Dilediğiniz organizasyonu tasarlamak için ilk olarak sizinle görüşüyor, isteklerinizi öğrenmek için toplantı yapıyoruz. Mekanımızda gecenizi planlamaya ilk olarak dekorasyondan başlıyoruz.

Dekorasyonda kullanacağımız renklere karar veriyor, mekanımızın her detayında sizler için yer veriyoruz. Hem açık hem de kapalı olan alanımızın her ikisinde de organizasyonunuzu gerçekleştirebiliriz. Her mevsim hizmet verebildiğimiz restoranımızda nasıl bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek isterseniz bütün detaylar sizin olacak. Sessiz ve sakin bir mevkiinde bulunan restoranımızda huzuru sunarken sıcacık bir ortamda gerçekleştirebiliyorsunuz düğün organizasyonunuzu.

Nezih ve şık dekorasyona sahip mekânımız Green Garden Beylikdüzü ile beraber davetli masalarınızdan başlayarak nikah masanıza karar konforu deneyimleyecek ve eşsiz bir organizasyona ulaşabileceksiniz.

Sadece düğün organizasyonlarınızda değil, her organizasyon için bizi tercih edebilirsiniz.

Kına gecelerinizde, nişan törenlerinizde, evlilik yıldönümlerinizde!

Özel günlerinizde mutluluğunuza ortak olmak bizim görevimiz.

İsterseniz arkadaşlarınızla beraber huzurlu bir mekânda akşam yemeği yemek isterseniz de şehrin gürültüsünden uzaklaşmak için bir kahve içmek için tercih edebileceğiniz restoranımız ile beraber hizmetinizdeyiz.

Hizmetinize 09.30’da başlıyoruz. 23.00’e kadar hizmetimize devam ediyor, hizmetimizi en iyi şekilde icra etmeye çalışıyoruz.

Kolay ulaşımımız sayesinde de şehrin içinde huzuru yakalamanızı sağlıyoruz. Gelin, en güzel gününüzü beraber tasarlayalım.

Organizasyon sorumlumuz ve ekibi bütün detayları sizler için düşünüyor ve yerine getiriyor. Bu gece size sadece eğlenmek kalıyor.

Eğlencenin tadını çıkarmak için Green Garden formda sizi bekliyor.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz