Bosphorus Tekne Turu
Bosphorus Tekne Turu
Bosphorus Tekne Turu
Bosphorus Tekne Turu
Bosphorus Tekne Turu

Bosphorus Tekne Turu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Alışılmışın dışında bir tekne düğünü gerçekleştirmek ister misiniz? ‘’Evet’’ dediğinizi duyar gibiyiz; o halde sizi Bosphorus Tekne Turları ile tanıştıralım. Konuklarımızın kendilerini beklentilerinin ötesinde, rüya gibi bir ortamda hissetmeleri için bütün bilgi ve birikimimizi kullanarak unutamayacakları zamanlar yaşamalarını sağlıyoruz.


Öncelikle biraz kendimizden bahsedelim;


Firma sahibimiz Zeynep Aydemir önderliğinde, 2000 yılında hizmet vermeye başladık. Uzman kadromuz, profesyonel rehberlerimiz ve ülke genelinde birlikte çalıştığımız yüzlerce otelle alanında farklı bir anlayış hedefinde olan bir tur firmasıyız. Yerli ve yabancı turistlere hizmet veren teknelerimizi, yemekli ve yemeksiz tekne turları, düğün, kına, iş yemekleri, yüzme turları ve sünnet düğünü gibi organizasyonlar için de uzmanlaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


Şimdiye kadar birçok çiftin en değerli günlerine ev sahipliği yaparak memnuniyetini kazandık. Bu başarımızın en büyük sebebi, müşterimizin isteğini anlayıp ona en uygun tarz ve kalitede tekne seçeneğini sunabilmemiz! Düğün ve davet gibi organizasyonlarınız 1000 kişiye kadar farklı kapasitede yat tipi, taka tipi ve restoran tipi teknelerimizde yapılıyor. Teknelerimiz isteğe bağlı olarak sadece kiralanabiliyor veya ikram servisi de yapabiliyor.


Teknelerimizde etkinlikleriniz için, profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Organizasyonlarınızdan önce birlikte hazırladığımız repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerini yörenize, zevklerinize veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.


Özel günleriniz için sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak, Bosphorus Tekne Turu düğün ve diğer etkinliklerin fiyatlarını öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımızı, sürekli dinç tuttuğumuz heyecanımızla birleştiriyor, muhteşem bir gün için heyecanla sizleri bekliyoruz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz