Boy Wedding Park
Boy Wedding Park
Boy Wedding Park
Boy Wedding Park
Boy Wedding Park
Boy Wedding Park
Boy Wedding Park
Boy Wedding Park
Boy Wedding Park
Boy Wedding Park

Boy Wedding Park Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Telafisi olmayan bu gecelerin sorumluluğunu almak için tüm detayları hesaplayan ve unutulmaz bir gece yaşatmak için profesyonel şekilde çalışan bir işletmeyle tanıştırmak istiyoruz sizleri. Boy Wedding Park Gaziosmanpaşa’da mutluluğunuza tanık olmak için sabırsızlanıyor. Salonumuzun imkânlarından ve sektöre giriş hikayemizden kısaca bahsetmek istiyoruz.


1990 yılından beri çiftlerin düğünlerine ev sahipliği yapan ve her geçen senede çok daha iyi bir hizmeti amaçlayan bir düğün salonundan bahsediyoruz. Kendimizi devamlı geliştirerek şık ve unutulmaz bir düğünün İstanbul’da en doğru adres olduğunu kanıtlamaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesinden bir an olsun ayrılmıyor, gecenin sonunda buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.


Yemekli bir düğün isterseniz mutfağımız hakkında kısa bir bilgi verelim. Yıllardır bizimle birlikte çalışan ve aşçılık konusunda kendini kanıtlamış şeflerimiz sizlere alternatif menüler sunuyorlar. Damak tadınıza hitap edebilmek adına birçok farklı lezzeti barındırabiliyor, menüleri birlikte oluşturuyoruz. Açılış kokteyli ile başlayan hizmetlerimiz ordövr tabağıyla sonrasında da ana yemekle devam ediyor. Görselliğinden, hijyeninden ve lezzetinden emin olduğumuz tabaklarımızı sizinle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.


Gelin ve damat için özel olarak hazırlanan bir odamız bulunuyor. Burada rahat etmenizi ve gecenin heyecanını yatıştırmanızı sağlıyoruz. Özel olarak hazırlanan ikramlarımızı da odanıza getiriyor ve yüzünüzü güldürüyoruz.


Boy Wedding Park düğünler dışında birçok farklı organizasyona ev sahipliği yapabiliyor. Uygun altyapımız, kapasitemiz ve teknolojik ekipmanlarla dizayn edilme özelliğimiz ile hem kına geceleri, doğum günleri, söz ve nişan, mezuniyet baloları, sünnet gibi özel günlerinizde hem de açılışlar, seminerler, şirket yemek ve toplantıları, açılışlar gibi kurumsal etkinliklerde bizi tercih edebiliyorsunuz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet göstermenin bize kazandırdığı tecrübelerle ağırlıyoruz sizleri. Bu gecelerde bizden ne istediğinizi iyi biliyor, taleplerinizi en hızlı ve en doğru şekilde yerine getiriyoruz. Kusursuz bir organizasyon için doğru adrestesiniz..


Bu bilgiler doğrultusunda düğününüzü Boy Wedding Park farkıyla gerçekleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

750 - 1.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz