Burcu Düğün Salonu
Burcu Düğün Salonu
Burcu Düğün Salonu
Burcu Düğün Salonu
Burcu Düğün Salonu
Burcu Düğün Salonu
Burcu Düğün Salonu
Burcu Düğün Salonu
Burcu Düğün Salonu

Burcu Düğün Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Hayatınızın en özel gününü şıklığın ve ihtişamın birleştiği nezih bir atmosferde sevdiklerinizle doyasıya eğlendiğiniz kusursuz bir düğün organizasyonuyla kutlamak isterseniz sizi Burcu Düğün Salonu Küçükçekmece’ye davet ediyoruz.


1996 yılından beri çiftlerin en güzel günlerine güler yüzlü personellerimiz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla ortak oluyoruz. Alt ve üst kat olmak üzere 1650m2’lik salonumuzda 1000 kişiye kadar konuğunuzu kusursuz bir şekilde ağırlayabiliyoruz.


İhtişamlı ve geniş davet alanımızda ağırlıklı olarak beyaz ve altın rengi kullanıyoruz. Beyaz masalarımızı ve şık tasarımlı beyaz sandalyelerimizi dans pistini ve nikah kürsüsünü rahatlıkla görebilecek şekilde konumlandırıyoruz. Mevsim çiçekleriyle dolu altın rengi zarif vazolar, şık tasarımlı yemek takımları ve kaliteli ışıklandırma sistemimizle kapıdan içeri girer girmez sizi büyüleyici bir atmosferle karşılıyoruz.


Davet alanınızda masa sandalye giydirmelerinde ve süslemelerde düğün konseptinize uygun değişimler yapmak isterseniz, organizasyon sorumlumuz ile davet alanınızda dilediğiniz değişimleri yapabiliyoruz. Davetinizde her detayın içinize tam olarak sinmesi için hazırlıklarınızın her aşamasında büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Eğer dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışarak da düğününüzü organize etmenize olanak sağlıyoruz.


Davetinizi yemekli ve kokteyl olarak organize edebiliyoruz. Yemekli düğünlerde alanında uzman şeflerimizle davetinizi adeta bir ziyafete dönüştürüyoruz. Dilerseniz menülerimizde damak tadınıza uygun, dilediğiniz gibi değişimler de yapabiliyorsunuz.


Salonumuzda geniş bir repertuara sahip, profesyonel müzisyenlerimizle düğününüzün temposunu bir an olsun düşürmüyoruz. Geniş dans pistimiz sayesinde de size davetlilerinizle gönlünüzce eğleneceğiniz geniş bir hareket alanı sunuyoruz. Son teknoloji ses sistemlerimiz ve ışıklandırmalarımızla eğlenceye en kaliteli yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz.


Siz de rüya gibi bir atmosferde mutluluğa “evet” demek isterseniz; sayfanın yukarısında bulunan iletişim adresinden bize ulaşabilir veya sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Burcu Düğün Salonu fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

750 - 1.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz