Cem Düğün Salonu
Cem Düğün Salonu
Cem Düğün Salonu
Cem Düğün Salonu
Cem Düğün Salonu

Cem Düğün Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

2002 yılından beri çeşitli organizasyonlarda sizlere hizmet vermeye devam eden Cem Düğün Salonu yemekli veya yemeksiz olarak çeşitli konseptlerde sizlerin yanında olmaya devam ediyor. 750 kişiye kadar varan kapasitemiz ile birlikte organizasyonlarınızı her mevsim gerçekleştiriyoruz! Sizlere düğünlerinizi ve diğer bütün organizasyonlarınızı sadece yaz aylarında değil aynı zamanda kış aylarında da yapma imkanı sunuyoruz! Kış aylarında düzenlenen düğününüzde, salonumuzda bulunan klimalar ve ısıtma sistemleri ile birlikte sanki açık alanda evleniyormuşçasına hissini yaşayacaksınız!


Nerede Bulunuyor? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Bayrampaşa semtinde bulunan Cem Düğün Salonu çevre ilçelere bağlantılı bir şekilde konumlanmıştır. Şehrin kalabalığından gürültüsünden uzak bir yerde düğününüzü gerçekleştirmek istiyorsanız bunun için en doğru adres Cem Düğün Salonu’dur! Düğün salonumuz birçok ulaşım ağına yakın olması ile de çok tercih edilmektedir. Toplu taşıma araçları, taksi ve özel araçlarınızı kullanarak Cem Düğün Salonu’na gelebilirsiniz Toplu taşıma araçlarını kullanarak düğün salonunda gelmek istiyorsanız 36a, 94a ve 336e hatlarını kullanabilirsiniz.


Sizlerin İşbirliğine İhtiyacımız Var!

Düğününüz en ince ayrıntısına kadar kendinizi planlamak istemez misiniz? Uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte düğününüzü birlikte organize ediyor, masa, sandalye ve çeşitli süslemelere varan bütün noktaları sizlerin işbirliğiyle gerçekleştiriyoruz.


Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Düğününüze en ince ayrıntısına kadar bizler planlamak istiyor ve sizlerin üzerindeki düğün stresini olarak eğlenmenizi sağlıyoruz. 2002 yılından beri bu sektörün içerisindeyiz. Müşterilerimize %100 memnuniyet anlayışıyla hizmet ederek onların akıllarında olumlu bir imaj bırakmak istiyoruz.

  • Kına geceleri
  • Nikah törenleri
  • Nişan merasimleri
  • Mezuniyet törenleri
  • Bekarlığa Veda geceleri
  • Davetler
  • Özel toplantılar
  • Doğum günü partileri
  • Mevlit yemekleri
  • İftar programları gibi organizasyonlarınızı Cem Düğün Salonu olarak düzenlemek istiyoruz.

Bayrampaşa’da en çok tercih edilen mekanlardan biri olan Cem Düğün Salonu bütün müşterilerine aynı kalitede ve profesyonellikte bir hizmet vermeye devam etmektedir.


Sizleri Memnun Etmek İstiyoruz!

Kaliteli ve profesyonel bir düğün organize etmek sizlerin de hakkı! Cem Düğün Salonu olarak özel günlerinizde isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirerek sizleri memnun etmek istiyoruz! Vermiş olduğumuz hizmetlerin detaylarına sayfamızdaki videoları ve yorumları inceleyerek ulaşabilirsiniz. Hayatınızın en özel günü unutulmayacak bir anıya dönüştürmek istiyorsanız, tercihiniz Cem Düğün Salonu’ndan yana olmalıdır.

İstanbul’da sizlere hizmet veren Cem Düğün Salonu sadece sizleri değil aynı zamanda da misafirlerinizi de memnun edecek! Salonumuzdaki hizmetlerden düğün fiyatlarına kadar her konuda detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız sizleri Cem Düğün Salonu’na çay içmeye davet ediyoruz!

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

200 - 300 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz