DoubleTree by Hilton Istanbul Avcılar
DoubleTree by Hilton Istanbul Avcılar
DoubleTree by Hilton Istanbul Avcılar
DoubleTree by Hilton Istanbul Avcılar
DoubleTree by Hilton Istanbul Avcılar

DoubleTree by Hilton Istanbul Avcılar Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Evlilik planlamanızı yaparken masal gibi bir geceye imza atabilmek; doğru mekânda profesyonel insanlarla çalışarak mümkün. DoubleTree by Hilton İstanbul-Avcılar olarak birbirinden farklı ebatlarda ve son teknoloji ile donatılmış etkinlik salonlarımız ile 50 kişinden 500 kişiye kadar hizmet verebilirken, yüksek servis standartlarımızı organizasyonunuzun her aşamasında sizlere sonuna kadar hissettiriyoruz.


Peki ne gibi olanaklara sahibiz?


Hayalini kurduğunuz düğün, nikâh ve kına organizasyonlarınızı profesyonel etkinlik ekibimiz ile gerçekleştirmeniz hem çok kolay hem de çok keyifli. Bulunduğu bölgenin tek beş yıldızlı Hilton markası otelimiz, davet başlayana dek sizleri bir yanında deniz, bir yanında göl manzarası olan özel balayı süitinde ağırlıyor. Davet günü, ailelerinize de günlük kullanım için özel odalar veriyoruz.

Otelimiz düğünlerinizi istediğiniz şekilde organize etmenize olanak sağlıyor. Çiçek, süsleme ve daha birçok olanağımızın olduğu salonlarımızda istediğiniz görünümü yakalayabiliyoruz. Değişik konseptler oluşturuyor, farklı süslemeler yaparak fark yaratıyoruz.


500 kişiye kadar konuğunuza yemek servisi yapabiliyoruz. Ödüllü yemeklerimizden oluşan menülerimizi profesyonel ekibimiz konuklarına ikram ediyor. Mevcut menülerimizde değişiklik ve dilerseniz menü tadımı da yapabilirsiniz.


Düğününüze hazırlık sürecinizden başlayıp organizasyonunuzun bitişine kadar her şeyi sizin isteklerinize göre organize ediyoruz. Siz hazırlıklarınızı tamamlarken, otelin etkinlik sorumluları da tüm çalışmalarını sonlandırmış oluyor. Zevkinizi yansıtan her şeyin kusursuzca yansıdığı organizasyonunuzda artık her şey hazır ve herkes sizi bekliyor. Size sadece mutlu bir gelecek için “Evet” demek kalıyor.


Otelimiz merkezi bir noktada olduğundan kolay ulaşım ağına sahip. Misafirleriniz toplu taşıma kullanarak veya şahsi araçlarıyla kolaylıkla ulaşım sağlayabilir.


Kendiniz özel hissedeceğiniz hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Doubletree By Hilton Avcılar düğün fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şeyi hemen söyleyelim: Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir, otelimizi ziyaret edebilirsiniz.


CLEANSTAY İLE HİLTON EVENTREADY HAKKINDA

COVID-19 ÖNLEMLERİ

Hilton; temiz, esnek, güvenli ve sosyal sorumluluğa duyarlı etkinlik deneyimleri yaratmak için tasarlanmış küresel bir toplantı ve etkinlik programı olan CleanStay özelliklerine sahip EventReady programını geliştirdi. EventReady programı yiyecek ve içecek, teknoloji, kaynakları, fiziksel mesafeye göre yeniden tasarlanmış daha yüksek standartlar ve uygulamalar ile buluşma ve toplantıları yeniden tasarlayan yaratıcı çözümler sunacaktır. Amaç, etkinlik planlayanlar ve etkinlik katılımcıları için güvenli ve konforlu bir ortam yaratmaktır.


Taahhüdümüz;

Katılımcılarımıza etkinlieri boyunca daha yüksek bir standart sunmak için müşterilerilerimizle iş ortaklığı yapıyoruz: CleanStay standartları, Esnek, Güvenli ve Sosyal Sorumluluğa Duyarlı.

Dekorasyon

Doubletree By Hilton Avcılar olarak özel gününüzü birlikte hazırladığımız tek yetkili tedarikçi firmalarımız ile hazırlıyoruz. Yeditepe Organizasyon firmasının sizler için hazırladıgı standart masa düzeni fiyatlarımıza dahil olarak sunulmaktadır. oluşabilecek tüm özel talepleriniz için ise Yeditepe Organizasyon firması hazır. Tek yapmanız gereken teklif al butonundan bizlere ulaşmak ve ardından menülerimizi, salon görsellerimizi, standart masa düzenlerimiz ile birlikte tedarikçi firmalarımızın iletişim bilgileri iletmiş olacağız.

Hilton kalitesi ile en özel gününüzü planlamak ve misafirlerinize unutulmaz bir gün yaşatmak için Türk ve Dünya mutfağını harmanlayan aşçılarımızın özenle hazırladığı yemek menülerimizi görmek adına sizleri otelimize davet ediyoruz. Erken rezervasyon fırsatları ile birlikte profesyonel firmalarımızın sizlere özel sunacağı fırsatları kaçırmayın. Bizlere her zaman 0212 456 46 46 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Randevu oluşturmak için hemen arayın!

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

400 - 500 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz