Düşler Vadisi Sarıyer
Düşler Vadisi Sarıyer

Düşler Vadisi Sarıyer Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

İstanbul’da şık bir konseptte, yemyeşil çimenler üzerinde kır düğünü yapmak isterseniz sizi akılda kalıcı atmosferimiz ile Düşler Vadisi Sarıyer’e bekliyoruz. Orman içerisinde, açık hava kır bahçesi düzeninde nikah seremonisi hayal edin, gerisini bize bırakın.


Bugüne kadar çok sayıda çiftin mutlu günlerine ev sahipliği yapmanın verdiği tecrübeler doğrultusunda size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Düğün, kına, söz, nişan, doğum günü, baby shower, sünnet, parti, mezuniyet baloları, kurumsal etkinlikler, toplantılar ve davetlere kapılarımızı her zaman mutlulukla açıyoruz. Profesyonel, güler yüzlü, işini seven ve donanımlı çalışan kadromuzla her zaman en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Düğününüzden haftalar önce sizinle tanışarak hayalini kurmuş olduğunuz davetin içerikleri hakkında konuşuyoruz. Size sunduğumuz imkanlarla taleplerinizi karşılaştırıyoruz. Beklentilerinize uygun bir hizmet almanızı sağlıyoruz.


Kır bahçemiz içerisinde aynı zamanda havuz alanı da bulunuyor. Yuvarlak masa ve zarif sandalyeleri alanımızda birlikte kullanıyoruz. Sandalyelere ve masalara renkli organze tüller bağlayarak süsleme yapıyoruz. Genellikle beyaz rengi tercih ediyoruz. Yine de isteklerinize göre dekorasyonlarımızda ufak tefek değişiklikler yapabiliyoruz. Çiçek aranjmanlarıyla ortamı süslüyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemlerimizin kurulumlarını yapıyoruz. Yemekli bir hizmet alacaksanız önceden menü tadımı yapmak ve kendi menü listenizi oluşturma imkanı sağlıyoruz. Hijyen koşullarına mekanımız içerisinde her zaman dikkat ediyoruz. Otopark hizmetimizle de araçlarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz.


Sarıyer düğün mekanları arasında yer alan salonumuzun hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak, düğün paketi içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgileri ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın yanında bulunan iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile sağlanıyor.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz