Eflatun Event & Organizasyon
Eflatun Event & Organizasyon
Eflatun Event & Organizasyon
Eflatun Event & Organizasyon
Eflatun Event & Organizasyon

Eflatun Event & Organizasyon Güvenilir

Eflatun Event & Organizasyon seni bekliyor!

Genel Değerlendirme

Açıklama

2018 yılında başlayan maceramız bugün; büyüyen bir aile, giderek artan hizmetler ve ilk günkü heyecanımızla kaldığı yerden devam ediyor. İlk olarak organizasyon firması kurarak davet sektörüne giriş yaptık. Bu esnada sayısız etkinliği profesyonel şekilde düzenledik ve kendimizi kanıtlayarak başarılara imza attık. Sektördeki ihtiyacı gördük ve kendi organizasyonlarımızı eksiksiz şekilde düzenleyebileceğimiz bir mekan açmaya karar verdik. 2019 yılında ise Eflatun Event Davet Evi adıyla Bayrampaşa’nın Terazidere semtinde organizasyon mekanımızı faaliyete geçirdik.


Davet evimizde başta nişan ve söz merasimleri olmak üzere çok sayıda özel gün ve geceye ev sahipliği yapabiliyoruz. Bunlar arasında; bebek mevlitleri, bekarlığa veda partileri, sünnet törenleri, doğum günü ve 1 yaş kutlamaları, baby shower partileri gibi etkinlikler yer alıyor.


120 kişi kapasiteli salonumuzda butik çaptaki organizasyonları rahatlıkla düzenleyebiliyoruz. Gün ışığı alan, bir cephesi boydan boya cam kaplama salonumuza müthiş bir ferahlık hakim. Burada oturma düzenimizi 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve zarif beyaz napolyon sandalyeler ile oluşturuyoruz. Konsepte uyum sağlayacak şekilde masalarımızı süslüyor, koyu gri masa örtülerine uygun gümüş renk altlık ve aynalı suplalar kullanıyoruz. Nişan takları ile oluşturduğumuz, her zevke hitap eden en az 6 farklı konseptimiz de mevcut.


Halihazırda bir organizasyon firması olduğumuz için nişana dair çiftlerimizin bizden bekleyebilecekleri tüm hizmetleri detaylı olarak sağlayabiliyoruz. Gelin ve damat bohçaları, nikah şekeri ve nişan çikolatası kutuları, söz kesme tepsisi gibi olmazsa olmaz detaylarla çiftlerimiz için biz ilgileniyoruz.


Nişanını yemekli veya ikramlı bir davet olarak düzenlemek, sevdiklerine lezzetli ikramlar servis etmemizi isteyen çiftlerimiz için bu hizmeti de sunuyoruz. Anlaşmalı olduğumuz güvenilir catering firması ile çiftimizin damak zevki ve bütçesine uygun menüler hazırlayabiliyoruz.


Hepsi ve daha fazlası için mekanımız Eflatun Event Bayrampaşa’da sizi bekliyor. Bize ulaşıp fiyat teklifi almak isterseniz iletişim bilgilerimiz sayfa üzerinde mevcut.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

100 - 200 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Neredeyiz