Ela Düğün Salonu
Ela Düğün Salonu
Ela Düğün Salonu
Ela Düğün Salonu
Ela Düğün Salonu
Ela Düğün Salonu
Ela Düğün Salonu
Ela Düğün Salonu

Ela Düğün Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Görkemli, şık ve ihtişamlı bir düğün istiyorsanız sizin için doğru adreslerden biri de Ela Düğün Salonu oluyor. Gold konsept ile dizayn edilen salonda aradığınız her şeyin fazlasını buluyorsunuz. Şamdandan suplaya, sandalye giydirmeden duvarlardaki işlemelere kadar zengin bir görüntü sunuyor. İstanbul Küçükçekmece bölgesindeki mekan, ferah pisti ile hem sizi hem de misafirlerinizi iyi bir şekilde ağırlıyor. Yemekli-yemeksiz birçok etkinliğin yapıldığı salon cazip fiyatları ile de takdirinizi kazanıyor.


Mekan Özellikleri ve Kapasite

Yemekli ve yemeksiz seçenekleri bulunan Ela Düğün ve Toplantı Salonu; kapalı, geniş ve ferah bir alanda dizayn ediliyor. Şehrin merkezinde yer alan salonda fiyatlar, belirlediğiniz konsepte ve davetli sayınıza göre değişiyor. Mekan bünyesinde çalışan organizasyon sorumlusu ile görüşerek istediğiniz her detayın koordinasyonunu yapabilirsiniz.

Salonda aynı anda birden fazla düğüne ev sahipliği yapılabiliyor. 500 ve 750 kişi kapasiteli salonlarda başta gelin ve damatlar olmak üzere tüm misafirlere aynı özenle hizmet veriliyor. Otoparkı ile de yaklaşık 75 aracın sığabildiği bir kapasite seçeneği sunuyor.


Ela Düğün Salonu Fiyatları

Sinevizyondan çocuklar için palyaçoya kadar tüm detayların sizlere bir pakette sunulduğu mekan, hiçbir hizmetiniz için ek talepte bulunmuyor. Yemekli düğün fiyatları için sizden 30 TL başlangıç talebinde bulunuyor. Kokteylli ve pasta-meşrubat için de 10 TL’den başlayan fiyatlar ile organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

DüğünBuketi aracılıyla mekandan fiyat teklifleri alabilmek için ”Fiyat Teklifi Al” formunu doldurmayı unutmayın.


Salonun Sunduğu Olanaklar

Birçok etkinliğin yapıldığı Ela Düğün ve Toplantı Salonu bünyesinde bulunan profesyonel ekip, baştan sona kadar tüm isteklerinizi karşılıyor. Zengin menüsü ve hijyenik lavaboları ile dört dörtlük bir mekan olan düğün salonu, mutluluğun doruklarına ulaşmanız için elinden geleni yapıyor.

Zengin menüsü ile standart düğün menülerinden uzak ve damak zevkinize uygun bir düğün gecesi tasarlanıyor. Dilerseniz salonun mutfağından çıkacak lezzetli ikramları tercih edebilir, dilerseniz de kendi catering firmanız ile anlaşabilirsiniz. Tamamen menü seçiminde ve değişiklik yapmakta özgürsünüz!


Nerede?

E-5 karayolu üzerinde Küçükçekmece mevkiinde bulunan Ela Düğün Salonu mekanına ulaşım oldukça kolaydır. Toplu taşıma araçları ile de ulaşım sağlanıyor. İETT hatları ile 7 gün 24 saat kolay ulaşım imkanı olan salonun, özel araçları ile gelen misafirleri için vale hizmeti de bulunuyor.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz