Elite World Business
Elite World Business
Elite World Business
Elite World Business
Elite World Business
Elite World Business
Elite World Business
Elite World Business
Elite World Business
Elite World Business
Elite World Business
Elite World Business

Elite World Business Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

5 yıldızıyla bilinen Elite World Business Hotel, Küçükçekmece/ İstanbul lokasyonunda bulunuyor. Florya E5 kavşağının hemen yanıbaşındaki otelimiz, Florya metrobüs durağına da sadece 100 metre uzaklıkta. Otelimiz, oldukça rahat ulaşılabilir bir konumda. Misafirlerine muhteşem bir şehir manzarası eşliğinde, unutulmaz bir düğün vadeden Elite World Business, hayatınızın en özel gecesinin en doğru tercihi olacak.

Davet Alanları

Otelimizde, Dolmabahçe Balo Salonu ve Topkapı Balo Salonu adında 2 farklı davet alanımız bulunuyor. Dolmabahçe Balo Salonu, 725 metrekarelik alanıyla en büyük davet salonumuz olma özelliğini taşıyor. Alanımız, yemekli oturma düzeninde 530 misafirimize ev sahipliği yapıyor. 2. davet salonumuz Topkapı Balo Salonu ise, 650 metrekarelik alanda 460 misafirimizi konuk edebiliyor.

Dekorasyon

Avrupa Yakası’nın en beğenilen davet salonlarına sahip otelimiz, dekorasyonuyla da kendinden bahsettirmeyi başarıyor. Beş kollu gold şamdanların, beyaz tüllerin, taşlı gold avizelerin eşlik ettiği davet alanımız, salona girer girmez misafirlerini etkilemeyi başarıyor. Davet salonlarımızın tamamında kullandığımız beyaz çiçekler, bembeyaz gelinliğinizle bir bütünlük oluşturuyor ve sizi, bir peri masalının da başrolü haline getiriyor.


Dans pistimizi çepeçevre saran beyaz tüller, beyaz ve pembe çiçeklerle muhteşem bir bütünlük oluşturuyor. Dikdörtgen oturma düzeniyle oluşturulmuş masalarımıza eşlik eden sarkıt avizeler, yeşil ağaçlarla oldukça etkileyici görünüyor. Davet alanlarımızın tamamını aydınlatan yüzlerce mum ve onlarca avize, ortama romantik bir hava katıyor. Beyazın masumiyetinden ve zerafetinden esinlendiğimiz dekorasyonumuz, gören herkesi kendine hayran bırakıyor.

Hizmetler

Küçükçekmece düğün otelleri denildiğinde akla ilk bizim geliyor olmamız, verdiğimiz hizmetlerin kalitesiyle doğrudan alakalı. Size, düğün öncesinde ve sonrasında 1.000 metrekare alana sahip Fit Life Spa Health Center’da kendinizi şımartma imkanı sunuyoruz. Masaj, havuz, sauna, buhar odası, şok duşlar, VIP masaj salonu kullanımı bizi tercih ederek kazanacağız ayrıcalıklı hizmetlerin başında geliyor.

Elite World Business, 5 yıldızlı hizmeti, peri masallarını hatırlatan davet salonları, metrobüsün hemen yanı başındaki merkezi lokasyonu ve muhteşem dekorasyonuyla sizi bekliyor. Bize sayfanın sağ tarafında bulunan “Fiyat Teklifi Al” butonundan kolayca ulaşabilir ve aşkınızı unutulmaz bir davetle taçlandırmamıza imkan verebilirsiniz. Unutmayın, bu özel geceyi herkes için unutulmaz kılmak bizim için çok kolay.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

400 - 500 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz