Eyüp Kültür Sanat Merkezi
Eyüp Kültür Sanat Merkezi
Eyüp Kültür Sanat Merkezi

Eyüp Kültür Sanat Merkezi Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Standartlaşmış kalitesi ve kendini ispat etmiş hizmetleri ile Eyüp Kültür Sanat Merkezi Eyüp/İstanbul’da uzun yıllardır faaliyet göstermeye devam ediyor. Sosyal bir tesis olma özelliği gösteren mekânımızda çok sayıda ve nitelikte hizmet içeriğimiz bulunuyor. Bu hizmetlerden bir tanesi ve belki de en kapsamlısı ise organizasyonlara yaptığımız ev sahipliği diyebiliriz. Tesisimizde düğün, nişan merasimi, nikâh töreni ve kına gecelerinden tutun da kurumsal etkinliklere, kokteyllere ve özel davetlere kadar her türden toplu organizasyonu başarı ile düzenliyoruz.


Düğün mekânı arayışında olan çiftlerimize bu konuda onların içini rahatlatacak birkaç bilgi vermek istiyoruz. Bu konuda profesyonel olarak hizmet veriyor ve alanında uzman ve geniş bir çalışan kadrosu ile kusursuza yakın işler yapıyoruz. En başarılı organizasyon firmalarına taş çıkaracak nitelikte yaptığımız tasarımlar ve düzenlemeler ile son derece şık ve çiftlerimize özel düğün hazırlıkları yapabiliyoruz. Masa ve sandalye düzenlemelerinden örtü ve giydirmelerine, şamdan ve çiçekler gibi süsleme ve aksesuarlardan oturma düzenlerine kadar her detay ile ince ayrıntılarına kadar ilgileniyoruz.


Davet alanımız yüksek tavanlı bir yapıya sahip ve inşası sırasında kolonsuz olarak planlanarak yapılmış. Bu sebeple çok ferah ve aydınlık bir ortamımız var. Burada banket düzeninde 500 kişilik davetleri rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Kokteyl düzeninde ise bu sayı daha da artıyor. Kalabalık aile ve geniş arkadaş çevresi olan çiftlerimize uygun olacağını düşünüyoruz.


Eyüpsultan’da bulunan merkezimiz Pierre Loti tepesine çok yakın bir mesafede ve şehrin tam merkezinde bulunuyor. Bu sebeple hem eşsiz bir İstanbul manzarasına sahibiz hem de şehrin her yerinden gerek toplu taşıma gerek ise kişisel araçlar ile kolaylıkla ulaşılabiliyoruz.


Eyüp Kültür Sanat Merkezi düğünlerimizin içeriklerini çiftlerimize göre belirliyor ve fiyatlandırmayı da buna göre yapıyoruz. Daha detaylı bilgi ve kampanyalarımız için bize sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Mekan Turu

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

400 - 500 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz