Gala Düğün Davet
Gala Düğün Davet

Gala Düğün Davet Güvenilir

Benzersiz Organizasyonlarla Tanışın

Genel Değerlendirme

Açıklama

Düğün ve davet sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak en güncel ve kaliteli hizmetleri misafirlerimizle buluşturuyoruz. Mekanımız Gala Düğün Davet Salonu Gaziosmanpaşa’da oldukça merkezi ve ulaşım imkanlarına sahip bir konumda yer alıyor. Büyük ve işini severek yapan ekibimizle kendimizi sürekli geliştiriyor, tesisimizi yenileyerek her zaman en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz.

Davet Alanları

Düğünler başta olmak üzere akla gelebilecek hemen her özel gün organizasyonuna ev sahipliği yapabildiğimiz 3 ayrı davet alanı alternatifimiz mevcut. Kapalı alanlar olması sebebiyle yılın her dönemi organizasyon düzenleyebiliyoruz. En büyük seçeneğimiz Klasik Salon ismindeki 650 kişi kapasiteli davet alanımız yüksek tavan, ince kolonlar ve büyük bir piste sahip.


İkinci davet alanımız Modern Salon’u hiçbir masraftan kaçınmadan inşa edip günümüz teknolojileri ile donatarak hazırladık ve 2019 yılında kullanıma açtık. 600 kişi kapasiteli salonumuz oldukça yüksek tavana, beyaz mermer zemine ve lüks bir görünüme sahip. 3. seçeneğimiz ise 240 kişilik kına salonumuz. Burası kına, nişan ve butik çapta organizasyonlar için tercih ediliyor.

Dekorasyon

Dekorasyon konusunda iki ayrı seçenek sunuyoruz. Klasik ve Kına salonlarımızı daha geleneksel tarzda tasarladık. Yuvarlak ve dikdörtgen masalar, napolyon sandalyeler ve ağırlıkla beyaz rengini kullanıyoruz. Modern Salon ise adı üzerinde daha modern bir tarzla tasarlandı. Siyah, bronz ve beyaz renk paleti ile döşenen salonda işlemeli elizabeth sandalyeler, arka fon çemberli şık bir gelin masası bulunuyor.

Hizmetler

Gerçekleştirdiğimiz düğünlerin organizasyona dair tüm adımları ile bizzat ilgileniyor, sektörde işini en iyi şekilde yapan çözüm ortaklarımız ile birlikte çalışıyoruz. Bu firmalar sayesinde çiftlere uygun fiyat politikası ile bütüncül bir hizmet sunuyoruz. Gelinlik için modaevi, gelin saçı ve makyajı için kuaför, fotoğraf ve video çekimleri için stüdyo ile anlaşmalarımız mevcut.

Yiyecek / İçecek

Kapanış Düğünleri çiftlerin arzusuna göre yemekli, yemeksiz veya kokteyl şeklinde gerçekleştirebiliyoruz. Her damak zevki ve bütçeye uygun hazır menü seçeneklerimiz bulunuyor, istenirse menü tadımı düzenleyerek karar verilebilmesine yardımcı oluyoruz. Kırmızı ve beyaz et ana yemekli veya kokteyl menülerimizde değişiklik yapmak isteyen çiftlerimize de yardımcı oluyoruz. Tüm servisi hijyen ve lezzetten ödün vermeden gerçekleştir

Birbirinden şık konsept ve tasarımlarımız, uzun yılların davet tecrübesi ve işini severek yapan ekibimiz ile her zaman harikulade düğünlere imza atıyoruz. Organizasyon sorumlularımız sayesinde her bir çiftimizle özel olarak ilgileniyoruz. Eğer bizimle çalışmak isterseniz sayfa üzerindeki telefon numarasını arayarak veya formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Gala Düğün Davet Gaziosmanpaşa’da sizi bekliyor!

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz