Ganache
Ganache
Ganache
Ganache
Ganache

Ganache Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Birlikteliğinizi aileniz ve sevdikleriniz huzurunda resmileştireceğiniz o gün nihâyet geldiyse bunu en mükemmel şekilde gerçekleştirmek isteyeceğinize eminiz. Söz veya nişan merasiminizi düzenleyebilecek ve sizin tüm isteklerinize cevap verebilecek bir yer mi arıyorsunuz? O halde buldunuz! Ganache Patisserie and Cafe olarak sizi bu mutlu ve önemli gün için ağırlamaktan memnuniyet duyarız.


Üsküdar’ın Altunizade mevkiinde bulunan mekânımız merkezi konumu ve 3 katlı özel binasıyla uzun süredir misafirlerini ağırlıyor. Hem bir pastane hem de bir kafe restoran olarak farklı zevk ve durumlara hitap eden hizmetlerimizle günde çok sayıda konuğu %100 müşteri memnuniyeti ile misafir ediyorduk. Sahip olduğumuz imkânlar ve aldığımız taleplerle geri dönüşler sebebiyle aynı zamanda özel gün ve kutlamalara da ev sahipliği yapmaya karar verdik. Nişan merasimleri haricinde; doğum günü kutlamaları, baby shower partileri, atölye çalışmaları, toplantılar, mezuniyetler ve benzeri pek çok etkinliği de en iyi şekilde düzenliyoruz.


Tüm bunları farklı mekân alternatiflerimizle birlikte müşterilerimizin özel isteklerine göre planlıyoruz. Organizasyonun büyüklük veya küçüklüğüne göre iki alternatifimizden ilki 1. katımız. Burada 50 ila 100 kişi aralığındaki kutlamaları rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Gün ışığı alan ve şık bir şekilde dekore edilmiş salonumuzu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Diğer seçenek ise daha büyük çaptaki nişan merasimleri için oldukça uygun. Üzeri açılır kapanır özellikli teras katımızda 150 kişilik bir eğlence mümkün.


Üstelik nişan merasiminiz için organizasyonun tamamı da konsepti ile birlikte bize ait. Sizin için süslemeyi yapar, özle pastanızı hazırlar, yemek servisi için menüyü oluşturur ve nikâh şekerinden tepsisine tüm detayları hallederiz. Üstelik saat 24.00’e kadar da müzik ve servisimiz devam edebildiği için dilediğiniz kadar eğlenebilirsiniz.


Hepsi ve daha fazlası için sizi mekânımız Ganache Patisserie & Cafe Üsküdar/İstanbul’da bekliyoruz. Sayfa üzerindeki iletişim bilgilerinden bize ulaşıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

200 - 300 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Neredeyiz