Garden Pool
Garden Pool
Garden Pool
Garden Pool
Garden Pool
Garden Pool
Garden Pool
Garden Pool
Garden Pool
Garden Pool

Garden Pool Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Havuz ile bahçenin bir araya geldiği açık hava mekanımızda, akustik konseptimiz eşliğinde dünyaevine girmek isterseniz Garden Pool Büyükçekmece’de sizi ağırlamaya hazırız.


Uzun yıllardır hizmet sektöründe varlığımızı başarıyla sürdürüyoruz. Biriktirdiğimiz tüm tecrübeleri sizinle paylaşmaktan her zaman keyif alıyoruz. Hayatınızın en önemli saatleri arasında yer alan düğününüzü bizim mekanımızda yapmak isterseniz size kapılarımızı memnuniyetle açarız.


Hayatınızın en önemli anlarını sizinle birlikte planlıyoruz. Tamamen isteklerinize göre davet içeriğinizi oluşturuyoruz. Beklentilerinizi karşılayan bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Mutlu günlerinizin ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız. Bu bilinçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. A’dan Z’ye tüm detaylarla yakından ilgileniyoruz. Her şeyin eksiksiz ve bir o kadar da kusursuz olduğu bir düğün hayal ediyorsanız, doğru yerdesiniz.


Mekanımızda mavi ve yeşil bir arada bulunuyor. Havuz başı kır düğünü konseptini size sunuyoruz. Organizasyonlarınızı eşsiz fikirlerimizle süslüyoruz. Fiyatlarımızı ise hizmet içeriklerinize göre belirliyoruz. Tüm detayları sizinle yapacağımız ön görüşme esnasında ayrıntılı bir şekilde konuşuyoruz. Bizim için esas olan sizi mutlu etmek. Bunu da en iyi şekilde yapacağımıza emin olabilirsiniz.


Ortalama 150 ila 200 kişilik bir konuk ağırlama kapasitesine sahibiz. Masa ve sandalyelerimizi havuzun kenarında konumlandırıyoruz. Havuzumuzun içerisini ise çiçek aranjmanları ile süslüyoruz. Ses, sahne ve ışık sistemlerimizin kurulumlarını yapıyoruz. Kesintisiz bir eğlence yaşamanız için gereken altyapıyı sağlıyoruz. Yemekli bir düğün düşünürseniz sizin için en lezzetli yemekleri hazırlıyor, özenli sunumlarla masalarınıza getiriyoruz. Üstelik menü listenizde istediğiniz düzenlemeyi de rahatlıkla yapabiliyorsunuz.


Siz de Büyükçekmece kır düğünü mekanları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka yerimizi görmeli, değerlendirmelisiniz. Bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan mekan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

100 - 200 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz