Golden Tulip İstanbul Bayrampaşa
Golden Tulip İstanbul Bayrampaşa
Golden Tulip İstanbul Bayrampaşa

Golden Tulip İstanbul Bayrampaşa Güvenilir

Kaliteli ve Ayrıcalıklı Hizmet

Genel Değerlendirme

Açıklama

Bayrampaşa’da yer alan Golden Tulip Hotel düğününü 5 yıldızlı bir otelde hayata geçirmeyi düşleyen çiftleri bekliyor. Uluslararası konaklama zinciri Louvre Hotels çatısı altında faaliyet gösteren otelimiz, düğünleri modern tasarımlı davet alanında ağırlıyor. Şık bir ortamda ağırlarken, SPA, profesyonel fotoğraf ve video çekimi gibi ayrıcalıklı hizmetler sunarak hazırlık sürecinizde yanınızda oluyor.

Davet Alanları

Angelique isimli balo salonumuzda 300 ila 400 kişilik düğünler gerçekleştiriyoruz. Salonumuz, yüksek tavanlı mimariye sahip olduğu için hareket alanı kısıtlamayan geniş ve ferah bir ortam sunuyor. Salonun merkezinde kare şeklinde geniş bir dans pisti, pistin hemen arkasında ise sahne bulunuyor. Nikah töreninizi, tüm davetliler tarafından rahatça görülebilen sahne kısmında gerçekleştiriyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzda, Fransız şıklığından ilham alarak zarif bir dekorasyon benimsiyoruz. 10’ar kişilik yuvarlak masaların etrafına, gümüş renkli napolyon sandalyeler diziyoruz. Masalara ekru örtüler seriyor, üstlerine cam vazolar, beyaz çiçekler, aynalı suplalar, minimal mumlar, gümüş şamdanlar yerleştiriyoruz. Kristal sarkıtlı ve tüylü dekorlarla gelin yolu oluşturuyoruz. Çiftlerimizin tercihine göre ister nikah kürsüsü ister nikah masası kullanıyor, sahneyi beyaz dekoratif sütunlar ve çiçeklerle süslüyoruz.

Hizmetler

olden Tulip Hotel Bayrampaşa düğünler için standart süsleme gerçekleştiriyor ve misafirler için hoş geldiniz kokteyli düzenliyor. Düğün öncesinde çiftlere hazırlık odası tahsis ediyor, düğün sonrasında balayı odasında ağırlıyor. Ertesi gün odada ya da otelin restoranında kahvaltı servisi yapıyor ve SPA kullanımı hediye ediyor. Otelde konaklayacak davetlilere özel olarak indirim uyguluyor.

Beş yıldızlı otelimizin modern tasarımıyla ön plana çıkan balo salonunda birbirinden şık düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. Eğer siz de aileniz ve tüm sevdiklerinizin şahitliğinde zarif bir otel düğünüyle evlenmek istiyorsanız, sayfada yer alan Golden Tulip Bayrampaşa iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir yanda bulunan iletişim formunu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Neredeyiz