Gölpark Denizköşkler
Gölpark Denizköşkler
Gölpark Denizköşkler
Gölpark Denizköşkler
Gölpark Denizköşkler
Gölpark Denizköşkler
Gölpark Denizköşkler
Gölpark Denizköşkler
Gölpark Denizköşkler
Gölpark Denizköşkler

Gölpark Denizköşkler Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Mutlu bir birlikteliğin ilk adımı düğün törenidir. Gölpark Davet Denizköşkler’de gerçekleştireceğiniz düğün ise doğanın huzur veren dokusuyla fark yaratan bir gece olacak! Çünkü deniz manzarası ve orman havasının bir arada olduğu düğün salonumuzda size kır düğünü tadında bir gece yaşatacağız!


Düğün töreniniz için hayal ettiğiniz her şey bu gecede gerçekleşecek! Organizasyon sorumlumuzla yaptığınız davet öncesi görüşmelerde davetli sayısı, konsept ve renk istekleriniz gibi önemli konular konuşulacak. Biz de aldığımız bilgiler ışığında harekete geçerek kusursuz bir eğlence tasarlayabileceğiz. Bakın sizin için neler yapıyoruz:


Gölpark Denizköşkler Salonu’nda ışıl ışıl bir gecede konuklarınızı ağırlamak için masa düzeni oluşturuyoruz. Özel aydınlatmalar, konsept çalışmalar ve süslemelerle dikkat çekici bir atmosfer yaratıyoruz. Düşlerinizi gerçekleştireceğiniz bu şık salonda 400 ila 500 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Yuvarlak ve dikdörtgen masalarda sevdikleriniz için ziyafet alanı oluşturuyor; rengârenk çiçekler, aksesuar ve tüllerle süslemeler yapıyoruz. Tiffany sandalyelerle ziyafet alanındaki şıklığı tamamlıyoruz. Nikâh töreni platformu, gelin yolu, sahne ve dans pisti de hazırlıyoruz.


Doyasıya eğlence gecenin ilk şarkılarıyla başlarken konuklarınızı ikramlarla karşılıyor ve kendileri için ayrılan yerlere buyur ediyoruz. Açılır kapanır tavan özelliği sayesinde salonumuzda her mevsim rahat edebileceğiniz bir ortam yaratıyor, uygun iklimlendirme sistemleriyle gece boyunca rahat etmenizi sağlıyoruz. Aynı zamanda menü tadımlarıyla belirlediğiniz ana yemek, kokteyl ve ikram sunumlarını da yapıyoruz. Müzik ve enfes tatlarla taçlandırdığımız gecede gülen yüzlerinizi kayıt altına almayı da unutmuyoruz! Rüya gibi bir nikâh töreni ve bolca eğlencenin her karesini uzun yıllar saklayabileceksiniz…


Tüm bu hizmetlerden yararlanmak ve Avcılar Gölpark Düğün Salonu ayrıcalıklarını yaşamak için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibat sağlamak. İletişim bilgileri ise sayfanın üst kısmında!

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

400 - 500 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz