Gönül Davet 4 Levent
Gönül Davet 4 Levent
Gönül Davet 4 Levent
Gönül Davet 4 Levent
Gönül Davet 4 Levent
Gönül Davet 4 Levent
Gönül Davet 4 Levent
Gönül Davet 4 Levent
Gönül Davet 4 Levent

Gönül Davet 4 Levent Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

1972 yılından bu yana renkli organizasyonlara imza atıyor, çiftlerimize Gönül Davet farkını yaşatıyoruz. İstanbul’un 8 ilçesindeki 12 şubemiz ile evlilik sektörünün lideriyiz. Organizasyon çatımız altında yer alan 14 davet ve balo salonu mekanları, hem kapalı hem de geniş açık alanlarımız ile bugüne dek binlerce özel gün davetine ev sahipliği yaptık.

Davet Alanları

Balo salonumuzun yemekli kapasitesi 500 kişi, kokteyl davetlerinizde ise 750 kişilik bir kapasiteye hizmet verebiliyoruz. Yüksek tavanlı davet alanımız son derece ferah. Dans pistimiz salonumuzun ortasında ve ihtişamlı kristal bir avizeyle daha da göz alıcı bir hal alıyor. Nikahınızı yine salonumuzun ortasındaki dans pistimizde kıyıyoruz. Böylelikle tüm misafirleriniz mutlu anlarınıza şahitlik edebiliyor.

Dekorasyon

En son dekorasyon trendlerini takip ederek salonumuzun genelinde gold ve sarı tonlarına ağırlık verdik. Tüllerle süslü napolyon sandalyelerimiz ve dikdörtgen masalarımız kristal taşlı şamdanlarla ışıldıyor. Kadife kırmızı perdeler ve varaklı aynalar etkileyici bir ambiyans yaratıyor. Gönül Davet Düğün Salonu’muzda gelin yolunu ve nikah masasını da dilediğiniz çiftlerimizin istediği temaya göre özelleştiriyoruz.

Hizmetler

Orkestra ve Dj, birbirinden lezzetli farklı menü seçenekleri, hoşgeldin servisi, gelin odasına ikramlar, foto klip gibi hizmetlerimiz gecenize renk katacak. Masa, sandalye, gelin yolu ve nikah masası süslemede zengin çeşit seçeneği sunuyoruz. Anı defteri ve standı, grup aile fotoğrafı ve video çekimi de tüm davetlerimizde sunduğumuz hizmetlerden. Otopark ve vale hizmetimizle misafirlerimizin konforunu da unutmadık.


Dans kursuna kadar tüm detayları sizin için düşündük. Çiftlerimiz için evlilik öncesi eğitim seminerleri düzenliyor ve aile danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Davetlerinizi teknolojinin en son trendlerine uygun planlamak isterseniz mobil davetiye ve organizasyon sırasında canlı yayın gibi imkanlarımızı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca özel günlerini davet mekanlarımızda kutlayan tüm çiftlerimiz Gönül Aile Birliği’nin de bir üyesi sayılıyor.

İstanbul Beşiktaş Düğün Salonları arasından tercih yapmakta zorlanıyorsanız, siz de Gönül Aile Birliği’nin bir üyesi olmak için ilk adımı atın. Bir davet mekanına dair tüm beklentileriniz ve hayalleriniz biçim çok çok değerli. Çiftlerimize özel tekliflerimizde sunduğumuz indirimlerden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin. Ücretsiz formumuzu doldurduğunuzda sorularınızı en kısa zamanda cevaplıyoruz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz