Gorrion Hotel İstanbul
Gorrion Hotel İstanbul
Gorrion Hotel İstanbul
Gorrion Hotel İstanbul
Gorrion Hotel İstanbul

Gorrion Hotel İstanbul Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Düğünleriniz için açık ve kapalı alan imkânımız bulunuyor. 50 kişilikten 1000 kişi kapasitesine çıkan organizasyonları düzenleyebileceğiniz 10 adet toplantı ve balo salonumuz bulunuyor. Organizasyon türünüze uygun istediğiniz salonu seçebiliyorsunuz. Her salonumuzun son teknoloji alet ve ekipmanlarla donatıldığını ve görsel ve işitsel altyapısının yeterli olduğunu söylemek istiyoruz. Gorrion Hotel düğünlerini “Sizin memnuniyetiniz bizim başarımızdır.” İlkesiyle gerçekleştiriyor. Bu yüzden memnuniyetinizi oldukça önemsiyoruz.


Toplantı salonlarımızın en büyüğü, 1000 m2 büyüklüğünde. Kapasite olarak hiçbir sıkıntı çekmeyeceğiniz salonumuzda oturma düzenini tamamen siz belirliyorsunuz. Tüm ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayabiliyor, isteğiniz durumunda yaratıcı öneriler sunarak kusursuz bir asistanlık sağlayabiliyoruz. Düğünleriniz için süsleme, masa sandalye giydirmesi, aksesuar temini gibi hizmetleri uzman kadromuz tarafından karşılanacağından emin olabilirsiniz.


Düğün paketlerimizde düğün pastası, davet öncesi karşılama kokteyli, gelin ve damat odasına düğün öncesi menü servisi, düğün günü aileler için hazırlık odası ve düğün günü çiftlere 1 gece konaklama gibi seçeneklerimiz bulunuyor. Gorrion Hotel farkını yaşayacak, “İyi ki” diyeceğiniz bir organizasyona imza atacaksınız.


Yemekli bir düğün düzenlemek isterseniz alternatif menülerimizi beğeninize sunuyoruz. Profesyonel mutfağımızda, damak tadınıza hitap edecek birçok farklı lezzeti bulabiliyorsunuz. Menülerinizi birlikte belirliyoruz ve düğün öncesi tadım imkânı da sunuyoruz.


Düğünlerinizden önce ya da sonra otelimizde konaklamak isterseniz comfort double oda, comfort twin oda, comfort teras oda, executive kanepeli köşe oda, executive küvetli köşe oda ve executive aile odası olmak üzere 6 farklı oda türüyle sizleri ağırlayabiliyoruz. Konforun ve rahatlığın ön planda olduğu odalarımızda bütçenize göre seçimlerde de bulunabiliyorsunuz. Dilerseniz balayı tatilinizi de bu keyifli odalarımızda planlayabiliyorsunuz.


Daha detaylı bilgi almak ve Gorrion Hotel fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz