Grand Anka Hotel
Grand Anka Hotel
Grand Anka Hotel
Grand Anka Hotel
Grand Anka Hotel
Grand Anka Hotel

Grand Anka Hotel Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Grand Anka Hotel olarak 1994 yılında faaliyete başladık. Otelcilik sektöründe kendimizi geliştirdik. Bugün 108 odamız ile misafirlerimize hizmet veriyoruz. 3 farklı gastronomi alanımız bulunuyor. Restoranımız, barımız ve kafemiz olmak üzere 3 farklı alanda eşsiz Türk ve Dünya mutfağı lezzetlerini sunuyoruz. Güler yüzlü ve tecrübeli personelimiz ile beraber kaliteli hizmet anlayışı ile yolumuza devam ediyoruz.


Fındıkzade’de bulunan konumumuz ile tarihi yerlere ve iş merkezlerine çok yakınız. Bu yüzden hem turistik hem de iş amaçlı İstanbul’a gelen misafirlerimiz için biçilmiş kaftanız. Sultanahmet’e 2 kilometrelik mesafedeyiz. Taksim meydanına ise 1.5 kilometre gidildiğinde ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarının güzergahında buluyoruz. Böylece hem bizi tercih eden misafirler hem de toplu organizasyonlardaki davetliler kolay ulaşım sağlayabilirler. Kendi aracı ile ulaşım sağlamak isteyen misafirleriniz için hem kapalı hem de açık otoparkımız bulunuyor. Böylece park sıkıntı yaşamadan Grand Anka Hotel Fındıkzade’de eğlenceye hızlı geçiş yapabiliyorlar.


Düğün, davet, nişan, kurumsal etkinlikler için konferans ve davet alanımız bulunuyor. Özel günlerinizde en çok Grand Anka Hotel düğünleri çok konuşuluyor. 275 metrekare alana sahip salonumuzda, düğün organizasyonunuzu gerçekleştirmek istiyoruz. Dilediğiniz şekilde dekorasyonunu değiştirebildiğimiz salonlarımızda hayal ettiğiniz geceye sahip olabileceksiniz. Nikah masası giydirmeden başlayarak, gelin yoluna kadar her detayı düşünüyoruz. Beraber küçük detayları planlayabiliriz. Tavana konumlandırdığımız ışıklandırmalarımızı da istediğiniz tonda ayarlayabilir, tavanı da istediğiniz şekilde renklendirebiliriz. Çiçeklerle donatabildiğimiz balo salonumuzda canlı çiçeklerden, yapay çiçeklere istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Dekorasyonu tamamladıktan sonra kokteyli, yemek, yemeksiz hizmetlerden birini seçerek, menü planlaması veya pasta içeriğine karar verebiliriz. Deneyimli ve usta aşçılardan oluşan mutfak ekibimiz isteğinize göre özel menülerde tasarlayabiliyor.


Özel menülerimizin fiyatları içeriğine göre değişiyor. Siz de Grand Anka Hotel İstanbul fiyatları hakkında bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek istiyorsanız formu doldurabilirsiniz.


Hayal ettiğiniz düğün hiç uzak değil!

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

100 - 200 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz