Grand Ela Düğün Salonu
Grand Ela Düğün Salonu
Grand Ela Düğün Salonu
Grand Ela Düğün Salonu
Grand Ela Düğün Salonu
Grand Ela Düğün Salonu
Grand Ela Düğün Salonu

Grand Ela Düğün Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Grand Ela Düğün & Toplantı Salonu Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece konumunda bulunan Grand Ela Düğün & Toplantı Salonu sunduğu hizmetlerle dikkatleri üzerine topluyor. Düğün salonları kategorisinde başarı elde eden mekan uygun fiyatları ile de beğeni topluyor. Mekanda düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor. Mekan hizmetleri hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.


Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Kolonlu bir yapıya sahip olan salonda masalar sahneyi engellemeyecek şekilde konumlandırılıyor. Yuvarlak masa tercihiyle alanda ferahlık sağlayan Eda Düğün Salonu ekibi geniş pist alanıyla dikkat çekiyor.

Zemini beyaz renk olan masa sandalyelere Gold renk kumaşlar, suplalar ve şamdanlar eşlik ediyor. Mekan duvar işlemelerinde de kullanılan renk geçişleri ortamda bütünlüğü sağlarken özel taş detaylı gazebo alanına yerleştirilmiş nikah masası göz kamaştırıyor. 500 ila 750 kişilik kapasitesiyle öne çıkan mekan düğün davetlerinde olumlu dönüşler alıyor.


Ela Düğün Salonu Küçükçekmece Düğün Fiyatları

Yemekli ve kokteyl menü seçenekleriyle öne çıkan mekan uygun fiyatlarıyla da biliniyor. Hafta içi 10 TL’den başlayan kokteyl fiyatları hafta sonu 30 TL olabiliyor. Yemekli fiyatta ise hafta içi 30 TL olan fiyatlar hafta sonu 50 TL olabiliyor.

Değişkenlik gösteren fiyatların detaylı bilgisi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir, düğün organizasyonunuzu Grand Ela farkıyla gerçekleştirebilirsiniz.


Olanakları

Düğün konseptiyle adından söz ettiren mekan ayrıca; kına, nişan ve söz, sünnet düğünü gibi organizasyonlarda da adından söz ettiriyor. Baby shower, doğum günü gibi etkinliklere ev sahipliği yapan mekan kurumsal etkinlik, bayii toplantısı, konferans ve seminerlere de alan oluşturuyor.

Düğün organizasyon sorumlusu bulunan mekanda renklere, dizayna ve etkinlik sürecine karar verebiliyorsunuz. Yemek servisiyle birlikte düğün pastası hizmeti sunulan mekanda menüyü tadabilir, menüde değişiklik sağlayabilirsiniz.

Grand Ela Düğün & Toplantı Salonu orkestra hizmetiyle düğününüzü renkli hale getirebilir, mekan fotoğraf sanatçılarıyla unutulmaz karelere ulaşabilirsiniz.


Nerededir?

Ela Düğün Salonu İstanbul Küçükçekmece konumunda bulunmasıyla biliniyor. Mekana toplu taşıma ile 448, 458, 76D, 76O, 76V, 79Y, 89, 89K, 98 ve 98S numaralı otobüs hatlarıyla ulaşılabiliyor. Ayrıca Marmaray ve M1A metro hattı ile de ulaşılabilen mekanın özel araçla ulaşımı da oldukça kolay. 75 araçlık otopark hizmeti sunulan Grand Ela Düğün & Toplantı Salonu açık adresi ise şöyle;

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz