Grand Haliç Restaurant
Grand Haliç Restaurant
Grand Haliç Restaurant

Grand Haliç Restaurant Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Fırsatları ve eşsiz manzarasıyla kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissedeceğiniz bir mekânda düğünlerinize imza atmak ister misiniz? Bir tarafında Haliç Manzarası, bir tarafında da yunus gösterileri olan şık mekânımız Grand Haliç Restaurant Eyüp’te evlenmek isteyen tüm konuklarını bekliyor. Kendimizi kısaca tanıtmak gerekirse;


2007 yılında kurulan firmamızın 2008 yılında İstanbul’un en güzel noktalarından birinde, Haliç’te faaliyetlerine başladı. Her damak zevkine hitap edebilen zengin menüsü, kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü çalışanları ve daha birçok özellik ile düğün yapılacak bir işletmede olması gereken tüm özelliklere sahip Grand Haliç Restaurant, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizleri bekliyor.


Bununla birlikte restoranımızda mescid ve otopark da bulunuyor. Geniş bir otopark ile ağırlıyoruz sizleri. Bu alanı ücretsiz olarak kullanabiliyor, araçlarınızı güvenle park edebiliyorsunuz.


Yemekli bir düğün isterseniz, alternatif menüler sunabilecek geniş kapsamlı bir mutfağımız bulunuyor. Profesyonel aşçılarımızla birlikte menülerinizi dilediğiniz gibi düzenleyebiliyor, damak zevkinize uygun lezzetleri sizinle buluşturabiliyoruz. 7’den 70’e herkesin beğeneceği bir menü ile yemekli bir düğüne imza atacağınızdan emin olabilirsiniz. Düğününüzden önce menü tadım imkânı da sağlayarak aklınızda hiçbir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.


Düğün salonumuzda sadece düğünlere değil, aklınıza gelen birçok organizasyona ev sahipliği yapabiliyoruz. Kına geceleri, söz ve nişan, nikâh, doğum günleri, mezuniyet baloları, iş yemekleri, şirket toplantıları, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve dahası için bizi tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sayısız davet ile kusursuz bir geceye imza atma konusunda kendimizi kanıtladığımızı belirtmek istiyoruz. Tecrübelerimiz ile hiçbir eksiklik yaşamamanızı sağlıyor, sizin için özel olan bu geceyi unutulmaz kılıyoruz.


Eğer daha detaylı bilgi almak ve Grand Haliç Restaurant düğün fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

750 - 1.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz