Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu
Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu
Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu
Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu
Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu
Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu
Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu
Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu
Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu

Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Hayatınızın belki de en güzel zamanlarını geçireceğiniz düğün gününüzde kusursuz ve kaliteli bir hizmet almak ister misiniz? Hiçbir aksaklık yaşanmadan şık ve nezih salonumuzda keyifli bir geceye imza atmak için Grand Sahra Davet Ve Balo Salonu’na bekliyoruz sizleri..


Lüks ve tam da hayal ettiğiniz bir salonda 400 kişi kapasiteli düğünler gerçekleştirebiliyorsunuz. Oturma düzenini tamamen kendiniz belirliyorsunuz. Tüm masaların geniş dans pistini rahat bir şekilde gördüğünden emin olabilirsiniz. Masaların giydirilmesi, gelin yolu süslenmesi, mekânın genel dizaynı ve birçok hizmeti belirlediğiniz konsepte göre tamamlıyoruz.


Bünyemizde çalışan güler yüzlü bir ekip bulunuyor. Bu ekip sizi kapıda karşılıyor ve gecenin sonuna kadar bir bakış uzağınızda oluyorlar. İsteklerinizi en doğru ve en hızlı şekilde karşılıyor ve buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyorlar. Yıllar boyunca yaşadığınız belki de en önemli anlardan birinde bizi tercih etmenin verdiği sorumlulukla çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.


Yemekli ya da yemeksiz düğünlerinizi profesyonel mutfağımızdan aldığınız hizmetle gerçekleştiriyorsunuz. Birçok alternatif menüyü beğeninize sunabiliyor, farklı lezzetlerle damak zevkinize hitap ediyoruz. Düğününüzden önce tadım imkânı da sağlayabiliyoruz. Böylelikle lezzet ve hijyen konusunda aklınızda herhangi bir soru işareti kalmıyor.


Salonumuzdaki altyapı ve kapasite sayesinde düğünler dışında birçok organizasyona da ev sahipliği yapabiliyoruz. Kına geceleri, sünnetler, mezuniyetler, nikâh gibi özel günler ve açılış, bayi toplantıları, davetler, seminer ve iş yemekleri gibi kurumsal etkinliklerin tümünde birçok kişinin tercihi oluyoruz. Bugüne kadar sayısız organizasyona imza attığımızı, bu sayede de tecrübelendiğimizi söylemek istiyoruz. Kusursuz bir etkinlik nasıl düzenlenir çok iyi biliyoruz. Emin olabilirsiniz.


Tüm bu bilgiler doğrultusunda düğününüz için Grand Sahra düğünlerini tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

200 - 300 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz