Gülbahar Sultan
Gülbahar Sultan
Gülbahar Sultan
Gülbahar Sultan
Gülbahar Sultan
Gülbahar Sultan
Gülbahar Sultan
Gülbahar Sultan

Gülbahar Sultan Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Gülbahar Sultan düğün salonumuzun 100 dönümlük yeşillikler içindeki büyüleyici davet alanlarında dilediğiniz konseptlerde düğünlere imza atıyoruz. Doğanın güzelliğini dört mevsim tadabileceğiniz mekanımızda profesyonel bir hizmet vermek önceliğimiz. Unutulmaz bir düğün için sizin yerinize tüm detayları biz düşünüp hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Deneyimli ekibimiz, ses ve ışık sistemlerimiz ve usta şeflerimizle kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Davet Alanları

Doğanın içinde çam ağaçlarıyla kaplı bir arazide farklı konsept ve kapasiteli üç davet alanımızda hizmet veriyoruz. Has Bahçe’de en yüksek kapasiteyle 1500 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyoruz. Mardin Bahçe’miz 1000 kişilik bir hizmet kapasitesine sahip. Rustik Bahçe’de ise 300 kişiye kadar butik davetler organize edebiliyoruz. Açılır kapanır tavanımızla tüm hava koşullarına karşı hazırlıklıyız ve dört mevsim hizmet verebiliyoruz.

Dekorasyon

Gülbahar Sultan kır düğün alanı davetlerimizde farklı tarzları yakalarayak bahçelerimizi büyülü bir atmosferle donatıyoruz. Bohem, vintage, rustik… En son trendler ve romantik süslemeler bizden sorulur. Yuvarlak masalara beyaz tiffany sandalyelerin eşlik ettiği bir masa düzenimiz var. Rengarenk ve ışıltılı bahçelerimizde gelin yolu, nikah platformu ve dans pistini de süslüyoruz. Çiçekler, uçuşan tüller ve taklarla son dokunuşları yapıyoruz.

Hizmetler

Size özel davet sorumlusu, bol alternatifli menüler, mekan ve nikah alanı süslemesi ile gelin ve damat odası ayrıcalıklı düğün hizmetlerimizden. Kaliteli ışık, ses ve sahne ekipmanlarının yanı sıra DJ ile orkestrayı da sizin için düşündük. Eğlence devam etsin diyenleri after party alanımıza alıyoruz. Fotoğraf çekimi ve video çekimi de bünyemizde gerçekleşiyor. Otopark ve vale hizmetimiz de bulunuyor.

Yiyecek / İçecek

İkramlarımıza cips ve kuruyemiş tabaklarıyla başlıyoruz. Menülerimizdeki ordövr tabaklarımızda sigara böreği, şakşuka, makarna salatası ve zeytinyağlı sarma gibi lezzetler yer alıyor. Düğün menülerimizin ana yemeklerinde kırmızı veya beyaz et seçeneğinimizin yanı sıra mevsim salatası ve patates de sunuyoruz. Düğün pastanızı da biz hazırlıyoruz. İçki servisimiz bulunmamakla birlikte meşrubat çeşitlerimiz sınırsız..

Geniş alanımızdaki Rustik Bahçe, Mardin Bahçe ve Has Bahçe alternatiflerimizle Kartal düğün mekanlarından farklı ve eşsiz konseptler sunabiliyoruz. Zengin düğün paketlerimizi çiftlerimizin hem hayallerini hem de bütçelerini düşünerek hazırladık. Bu özel günü sizinle birlikte ilerde çocuklarınıza anlatacağınız bir anıya dönüştürebiliriz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya ücretsiz formumuzu doldurabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

300 - 400 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz