Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa
Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa
Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa
Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa
Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa
Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa
Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa
Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa

Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

650 kişilik bir salonla profesyonel bir hizmet veriyoruz. Düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarınız için üstün hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.


Klima, kalorifer ve jeneratörün mevcut olduğu modern ses sistemi ve ışık düzeni ile birlikte mutluluğa atacağınız ilk adımlarda hizmet veriyoruz. Memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışı ve güler yüzlü bir ekibe sahibiz.


Toplu yemek organizasyonu yaptığımız için lezzet konusunda asla içinizde şüpheye yer vermeyin. Uygun bütçe ve yüksek hizmet kalitesiyle günün sonunda memnun olacağınıza eminiz.


Şıklığa önem vererek, belki de ilk defa gerçekleştireceğiniz düğününüzün özel olması için elimizden geleni yapıyoruz. Sislerin arasında ilk dansını yaparken herkes size bakıyor. Mutluluğa ilk adımları birazdan atacağınız eşinizle göz göze anın tadını çıkarıyorsunuz. Sislerin arasından renkli ışıklarla bir görsel şovun içinde kalıyorsunuz. Harika değil mi?


Özel günler sizin kadar bizim içinde değerli. Zaten böyle bir görüş içerisinde olmazsak düğün yapmak samimiyetsiz bir davranış olur. Bu yüzden işimizi seviyor ve tutkuyla bağlıyız. Muhtemelen ilk defa yaşayacağınız düğününüz için size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Bu sayede ortaya çıkabilecek sorunları çözüyor ve bunu kafanıza dert etmiyorsunuz. Ayrıca size yol planı sunarak bir sonraki adımın ne olacağı konusunda kafa karışıklığınızı önlüyor. Daha rahat oluyorsunuz ve düğün organizasyonunuzun tadını çıkarıyorsunuz.


Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurmanız yeterli. Bunu tamamen ücretsiz yaparak bize ulaşıyorsunuz. Formunuzu görür görmez sizi arıyoruz. Sonra bir gün belirleyerek hem kahvemizi içmeniz hem de salonumuzu görmeniz adına görüşmeye davet ediyoruz. Ayrıca Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa adresinin ayrıntısını da bize sorarak öğrenebilirsiniz. Yeni heyecanınızı birlikte paylaşmak için formun ucunda sizi bekliyoruz. Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek artık zor değil.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz