Güneş Düğün Salonu
Güneş Düğün Salonu
Güneş Düğün Salonu
Güneş Düğün Salonu

Güneş Düğün Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Ayrıcalıklı Bir Salon Düğünü İçin Güneş 3 Düğün Salonu

Güneş 3 Düğün Salonu size kusursuz bir salon düğünü hizmeti sunuyor. Harika konsepti ve hoş dizaynı ile Güneş 3 Düğün Salonu’nda rüyalarınızın gerçeğe dönüştüğünü göreceksiniz. Düğün Buketi farkı ile Güneş 3 Düğün Salonu’nda, misafirleriniz ile bir müthiş bir düğün gecesi yaşayabilirsiniz. Mutluluğu en çok hak ettiğiniz düğün gecenizde yaşayacağınız anlar, gelecekte çocuklarınıza ve yakınlarınıza anlatacağınız hatıralarla dolu olmalıdır. Güneş 3 Düğün Salonu’nda gerçekleştireceğiniz salon düğününü; hayatınızın her anında hatırlayacak, her hatırladığınızda o geceyi tekrar tekrar yaşayacaksınız. Sizi ve misafirlerinizi memnun eden hizmet anlayışı ile Güneş 3 Düğün Salonu, kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacaktır.

Şehrin merkezinde bulunan ve şehir manzarasına sahip olan Güneş 3 Düğün Salonu oturum alanı ile oldukça geniş ve ferah. Misafirleriniz, salonda birbirlerine temas etmeden rahatça hareket edebiliyor. Güneş 3 Düğün Salonu’nun sahnesi de çok geniştir, misafirleriniz ile sahnede rahatça eğlenebiliyorsunuz. Ayrıca sahne ile gelin ve damadın bulunduğu alan, salonun tamamından kolayca görülebiliyor. Güneş 3 Düğün Salonu’nda yemekli ve yemeksiz salon düğününüzü ve tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Menülerdeki yemekleri beğenmediğiniz takdirde istediğiniz ekleme ve çıkarmaları yapabiliyorsunuz. Arzu ederseniz mekana dışarıdan catering ve organizasyon firması da getirebiliyorsunuz. Bunlardan başka, anlaştığınız bir stüdyoya fotoğraf ve video çekimi yaptırabiliyorsunuz.

Düğün gecenizde yaşayacağınız mutluluğu ve huzuru her şeyden fazla önemseyen Güneş 3 Düğün Salonu’nda bir organizasyon sorumlusu bulunuyor. Olası sorunlarla ilgilenen ve personeli yönlendiren organizasyon sorumlusu, her an sizinle iletişim içerisindedir.


Kaliteli ve Nitelikli Hizmet

Güneş 3 Düğün Salonu’nda, salon düğününüzden başka farklı pek çok organizasyonu da gerçekleştirebiliyorsunuz. Güneş 3 Düğün Salonu’nda;

 • Nişan ve nikah töreni
 • Kına gecesi
 • Kurumsal etkinlik
 • Açılış, davet ve resepsiyon
 • Doğum günü
 • Parti
 • Baby shower
 • Mezuniyet töreni
 • Sünnet düğünü

gibi organizasyonlarınızı da yapabiliyorsunuz.

Tüm bu organizasyonlarda yıllardır görev yapan deneyimli personel, size ve misafirlerinize güler yüzle hizmet ediyor. Her organizasyonun konseptine göre dekore edilen ve düzenlenen salonda ışık, ses ve sahne hizmeti de sağlanıyor. Son teknolojiye sahip olan aydınlatmalar ile düğün gecenizin görkemi artıyor. Salon düğününüzün ya da diğer organizasyonlarınızın her anına uygun ışıklandırma yapılıyor. Tavandaki LED ışıklandırma, sahnedeki eğlence esnasında sizin ve misafirlerinizin gözlerini rahatsız etmiyor. Ses sistemi, müziğin kulakları rahatsız etmeden her noktadan duyulmasını sağlıyor. Sahne, masa ve sandalyeler organizasyonun konseptine uygun olarak tefriş ediliyor. Masalarda çok özel örtüler kullanılıyor, ayrıca masalar farklı süsleme objeleri ve masa şamdanları ile süsleniyor.


Güneş 3 Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

“Fevzi Çakmak Mahallesi Sultan Murat Caddesi Uçar Sokak No: 2” adresinde bulunan Güneş 3 Düğün Salonu’na hem özel aracınız ile hem de toplu taşıma araçları ile kolayca gidebiliyorsunuz.

 • Kadıköy ve Dürümcü Emmi’den 13B ve 89B
 • İstanbul Ticaret Üniversitesi ve Beyoğlu’ndan 89B
 • Perpa Ticaret Merkezi ve Şişli’den 89B ve 41AT
 • İstanbul Üniversitesi, Beyazıt ve Fatih’ten 97B ve 89B
 • Aranepark Yaşam ve Alışveriş Merkezi ve Küçükçekme’den 98

numaralı toplu taşıma araçları ile Güneş 3 Düğün Salonu’na ulaşabilirsiniz. Ayrıca 34AS numaralı metrobüs hattı ve M1A numaralı metro hattı ile de Güneş 3 Düğün Salonu’na ulaşabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

200 - 300 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz