Güzel Düğün Salonu
Güzel Düğün Salonu
Güzel Düğün Salonu
Güzel Düğün Salonu
Güzel Düğün Salonu
Güzel Düğün Salonu
Güzel Düğün Salonu
Güzel Düğün Salonu

Güzel Düğün Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Sultanlara yakışır bir düğün törenine ne dersiniz?


Gelin size Güzel Düğün Sarayı Bayrampaşa olarak hayallerinizdeki düğün organizasyonunu gerçekleştirelim. Yıllarca aklınızda çıkmayacak bir düğün gerçekleştirmek için buradayız. Üstelik yalnızca düğün de değil; kına, nişan, nikah töreni gibi bize ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!


Çok sayıda konuğun katılacağı organizasyonlar için geniş mekânımızla harikulade bir alternatifiz. Salonumuzun şık dekorunu kaliteli hizmet anlayışımızla bir araya getirdik. Çiftlerimizin isteklerini ön planda tutarak organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.


Özel günlerinize ev sahipliği yaptığımız salonumuzun tasarımından bahsedecek olursak: salonumuzda beyaz ve altın tonlarını ağırlıklı olarak kullandık. Dikdörtgen masalarımız geniş aileler için harikulade olacaktır. Sırt destekli sandalyelerimizle güler yüzlü hizmetimiz bir araya gelince kendinizi evinizde gibi rahat hissetmeniz kaçınılmaz. Salon tasarımında özen gösterdiğimiz detaylardan biri de aydınlatmalarımız oldu. Hem ortamın aydınlık görünmesini istiyorduk hem de eğlenceli atmosferler yaratılabilmesi için aydınlatmaların ne denli önemli olduğunun farkındaydık. Aydınlık görüntü oluşturabilmek adına beyaz led ışıklandırmalar kullandık. Eğlenceli bir atmosfer yaratabilmek adına da spot ışıklardan destek aldık. Rengarenk spot ışıklarımızla eğlencenin kalitesini arttırdık. Bunu ses ekipmanlarımız ve orkestramızla destekliyoruz. Gece boyu kesintisiz eğlence garantisi veriyoruz çiftlerimize. Temin ettiğimiz her şeyi gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızı yürütürken temel prensibimiz dürüstlük ve doğruluk. Organizasyon öncesi konuştuğumuz her şeyi gerçekleştiriyoruz. Böylelikle düğün sonu mutlulukla vedalaşıyoruz çiftlerimizle.


Salonumuzda sunduğumuz hizmetler ise oldukça çeşitlilik gösteriyor. Hizmetlerimizi bir araya getirerek oluşturmuş olduğumuz bir düğün organizasyon paketimiz mevcut. Paketin içeriğinde neler mi var? Mekân süsleme, volkan gösterisi, orkestra, sanatçı, fotoğrafçı ve kameraman paketimizin içerisinde yer alıyor. Ekstra hizmet talep ettiğiniz takdirde onun da teminini sağlıyoruz.


Gelin hayallerinizdeki düğünü Güzel Düğün Salonu kalitesinde gerçekleştirelim. Formumuzu ücretsiz olarak doldurarak, ekibimizle iletişime geçebilirsiniz…

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

400 - 500 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz