Güzelbahçe Davet
Güzelbahçe Davet
Güzelbahçe Davet
Güzelbahçe Davet
Güzelbahçe Davet
Güzelbahçe Davet
Güzelbahçe Davet
Güzelbahçe Davet
Güzelbahçe Davet

Güzelbahçe Davet Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Güzelbahçe Davet Büyükçekmece kır düğünlerine ev sahipliği yapmak için 2016’da kapılarını açtığında beraberinde Cengiz Başpehlivan’ın sektördeki 33 yıllık tecrübesini getirdi. Hala çiftlerimizin mutluluğuna eşlik etmek için ilk günkü hevesle çalışıyor, geniş misafir kapasiteli tesisimize en göz alıcı konseptleri taşıyoruz. Mevsim şartları ne olursa olsun kır düğününüzün mükemmel olması için gereken önlemleri alıyor, mutfağımızda misafirlerinizin unutulmazları arasına girecek lezzetleri hazırlıyor, ekipçe el ele vererek siz masallardaki gibi bir düğünle evlenin diye çalışıyoruz.

Davet Alanları

Güzelbahçe Davet olarak çiftlerimizin tüm dileklerini gerçekleştirmek istiyor, bu yüzden geniş kapasiteli kapalı alanımızın yanında muhteşem bir bahçeyle hizmet veriyoruz. Teleskopik açılır kapanır çatı sistemi sayesinde olumsuz hava şartlarına karşı korumaya aldığımız tesisimiz, ağaçlar ve çiçekler arasında cennetten bir köşe. Yemekli düğünleriniz için 500 ila 750 kişilik kapasite sunuyor, kokteyl düzenindeyse 750 ila 1000 misafir ağırlayabiliyoruz. Oturma düzeni, davetlilerinizin rahatı her şeyden önce gelecek şekilde oluşturuluyor.

Dekorasyon

Güzelbahçe kır düğün davet mekanları arasında eskilerin zarafetini günümüze taşıyan dekorasyonuyla adından söz ettiriyor. Çapraz sırtlı beyaz sandalyelerle çevrelediğimiz masalarımızı ferforje kaidelere tutturulmuş veya vintage vazolara yerleştirilmiş buketlerle süslüyoruz. Sandalyeleri süslemelerinde kullanılan kurdele ve tüller ile masa örtüleri için konseptinize uygun renkler seçiyoruz. İç mekanda kristal avizelerin görkemine yer verirken bahçemizde vintage bahçe lambaları ve rengarenk silindir fenerler tercih ediyoruz. Konseptinize uygun renkte yuvarlak suplaların yanında altın rengi, aynalı kare suplalar kullanabiliyoruz.

Hizmetler

Güzelbahçe Davet’te bir kır düğünü düzenlemek isteyen çiftlerimize düğün koçlarımız davet akışından müzik seçimine her konuda profesyonel destek sunuyor. Konseptinize uygun süslemelerle mekanımız görsel olarak düğününüze hazırlanıyor. Düğün güne size bir hazırlık odası tahsis ediyoruz. Mutluluğunuza sahneden müzisyenlerimizle eşlik ediyor, kesintisiz eğlence sunuyoruz. Kötü bir sürprizle karşılaşmamak için mekanımızı teleskopik çatı sistemimizin yanında güçlü bir jeneratörle donatıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Mekanımızda kır düğünü düzenleyecek çiftlere yemekli ve kokteyl menü seçenekleri sunuyoruz. Yemekli menülerde beyaz peynir, Amerikan salatası ve soslu patlıcan gibi lezzetlerden oluşan başlangıç tabağının ardından ara sıcak olarak börek servis ediyoruz. Pirinç pilavı ve patates püresi eşliğinde masalara gelen ana yemek için tavuk sote ve çoban kavurma seçenekleri sunuyor, ardından düğün pastası ve meşrubatla ağızları tatlandırıyoruz. Kokteyl menümüzü seçerseniz misafirlerinize yaprak sarma ve kısır gibi geleneksel lezzetlerin yanında domates, salatalık gibi taze tatların bulunduğu bir kokteyl tabağı servis ediyoruz. İkramımızı düğün pastası ve meşrubatla tamamlıyoruz.

Rüya gibi kır düğünlerine yaraşır bir bahçe bulmak için şehirden uzaklaşmanıza gerek yok. Güzelbahçe Davet olarak yeşilin huzurunu ayağınıza getiriyor, geniş misafir kapasitemiz sayesinde bu atmosferi tüm sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlıyoruz. Vintage dekorasyonumuz düğünlerinize nostaljik bir şıklık getirirken mutfak ekibimiz damaklarda kalacak tatları sizin için hazırlıyor. Siz de bu özel gününüzde bizi yanınızda görmek istiyorsanız hemen aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilir veya yandaki formu doldurarak Güzelbahçe kır düğünü & davet & toplantı fiyat bilgilerini edinebilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz