Haylayf Garden Düğün Davet
Haylayf Garden Düğün Davet
Haylayf Garden Düğün Davet
Haylayf Garden Düğün Davet
Haylayf Garden Düğün Davet
Haylayf Garden Düğün Davet
Haylayf Garden Düğün Davet
Haylayf Garden Düğün Davet
Haylayf Garden Düğün Davet
Haylayf Garden Düğün Davet

Haylayf Garden Düğün Davet Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Küçükçekmece’deki düğün salonları arasında hem yeşillikler içinde hem de göl kenarında yer alan nadir düğün salonlarındanız. Uzun yıllardır bu sektörde yer alıyoruz ve bir düğünü kusursuz hale getiren tüm püf noktalarını biliyoruz. Çiftlerimizin isteklerine en kaliteli şekilde yanıt veriyor, her ihtimale çözüm üretiyoruz. Bizim için önemli olan size gülerek hatırlayacağınız bir düğün yaşatabilmek.

Davet Alanları

Orman içinde yer alan mekanımızda açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı davet alanı bulunuyor. Her iki alanımızda da yemekli düğün olması fark etmeksizin 400 kişiye aynı anda hizmet veriliyor. Salonumuzun yüksek cam tavanı, beyaz duvarları ferah ve aydınlık bir ortam yaratıyor. Duvarı kaplayan uzun pencerelerimiz de bahçe manzaramızı izlemenize imkan veriyor.

Dekorasyon

Haylayf düğün davet organizasyon dikkat çekici, gösterişli bir dekorasyon hazırlıyor. Beyaz saten örtüler ile giydirilmiş yuvarlak masalar ve beyaz tiffany sandalyeler dizaynımızın ana parçaları. Masalarımız antika gold vazolar, altın varaklı suplalar, renkli çiçeklerle süsleniyor. Sandalyelerimiz beyaz tül ve kırmızı güllerle renklendiriliyor. Salonumuzun hem aydınlatmasında hem de zarafetinde göz alıcı avizelerimizin yadsınamaz bir payı var.

Hizmetler

500 araç kapasiteli otoparkımız ve vale hizmetimiz sayesinde aracınızı nereye bırakacağınız konusundaki soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Organizasyon sorumlularımız salon düzeni, dekorasyon ve daha pek çok noktada size yardımcı olmak için bekliyor. Dilerseniz sizin tercihiniz olan organizasyon firmalarıyla yapılacak iş birliklerine de olumlu bakıyoruz. Salonumuzun engelli girişi bulunması davetlilerimize kolaylık sağlıyor.


Usta aşçıların elinden çıkan lezzetli yemeklerden oluşan menümüzü düğün öncesi tadım imkanına sahipsiniz. Değişiklik yapılmasını istediğiniz noktalara göre menümüz yeniden hazırlanıyor. Aynı zamanda çocuklar için, vejetaryen, vegan gibi özel menü seçeneklerimiz mevcut. Catering firması getirmenize de imkan tanıyoruz. Kesintisiz bir eğlence sunmak için salonumuza gelişmiş ışık, sahne, ses sistemleri kuruyoruz.

Haylayf Garden Düğün Salonu gerek eşlik ettiği manzaralarla görsel şölen yaşatması gerekse tatmin edici kaliteli hizmetler sunması sayesinde bu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna ortak oldu. Bu özel günde yanınızda bulunarak düğününüze ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınız bir düğün salonu arayışındaysanız iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

400 - 500 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz