Hilton Garden Inn Istanbul Airport
Hilton Garden Inn Istanbul Airport
Hilton Garden Inn Istanbul Airport
Hilton Garden Inn Istanbul Airport
Hilton Garden Inn Istanbul Airport
Hilton Garden Inn Istanbul Airport

Hilton Garden Inn Istanbul Airport Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Özel davetlerinizde yanınızda olan Hilton Garden Inn İstanbul Airport düğün gününüzde de yanınızda!


Otelimizde bugüne kadar sayısız organizasyon düzenledik. Bir konaklama oteli olarak hizmet veriyoruz. Fakat bunun yanı sıra özel davetlerinizde de sizinleyiz.


Bunun için özel olarak hazırladığımız balo salonumuz dahi mevcut. Gün ışığı alan kapalı balo salonumuzda; yaz ya da kış fark etmeksizin organizasyonlarınızı düzenleyebiliyoruz.

4 yıldızlı otel kalitesini bundan ziyade Hilton kalitesini davetlerinize getiriyoruz. Özel davetlerinizde sizin için çalışan bir ekibimiz bulunuyor. Hepsi de kendi branşında uzman

kişilerden oluşan ekibimiz; hayalinizdeki düğünü gerçek kılmak için çalışıyoruz. Titizlikle tüm detaylarla ilgileniyoruz.


Neler istediğiniz üzerinden ilerliyoruz. Yemekli ya da kokteyl bir organizasyon? Konuk sayınızda bir

diğer önemli bilgi oluyor.


Ardından sıra detaylara geliyor. Mekân tasarımında detaylara özen gösteriyoruz.Otelimizde nezih ve eğlenceli organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Her çiftin kendi özelinde farklı

talepleri olabiliyor. Farklı konseptler ve farklı aksesuarlar… Tüm bu isteklere cevap verebilmek adına çözüm ortaklarımızla bir araya geliyoruz. Dilerseniz dışardan organizasyon firması da getirerek yönetebileceğiniz bir süreç söz konusu oluyor. Balo salonumuzu hayalinizdeki gibi baştan yaratmak ise esas amacımız.


Yüksek tavanlı balo salonumuzun genel ambiyansında ise beyaz ve altın renginin asaletinden destek aldık. Kristal avizeler ve şamdanlar… Altın suplalar ve sandalye giydirmeleri… Hepsi birbiriyle ahenk içerisinde dans ediyor. Size ise dileğinize göre üzerinde değişiklikler yapabileceğiniz bu şahane atmosferde doyasıya eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.


Prolonge servisi ile başlayan düğününüz balo salonumuzda devam ediyor ve misafirlerinizle birlikte eğlencenin doruklarına ulaşıyorsunuz…


Biz düğününüz için tüm detayları düşünmeye hazırız!

Bu mutlu gününüz için neler yapabileceğimiz hakkında konuşmak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Hilton Gardenn Inn İstanbul Airport Bahçelievler ekibiyle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

200 - 300 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz