İbis Styles İstanbul Merter Hotel
İbis Styles İstanbul Merter Hotel
İbis Styles İstanbul Merter Hotel
İbis Styles İstanbul Merter Hotel
İbis Styles İstanbul Merter Hotel

İbis Styles İstanbul Merter Hotel Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Söz ve nişan törenleri, birlikteliğinizin resmiyet kazandığı çok özel davetler. İbis Styles İstanbul Merter ekibi olarak bu törenlerin benzersiz olması gerektiğine inanıyor, hayallerinizdeki daveti planlıyoruz. 1999’dan beri Accor çatısı altında hizmet veren İbis Styles markasının misafirperverliği, mutluluğunuza eşlik ediyor. Hem klasik hem modern detaylara yer verdiğimiz dekorasyonumuz, butik davetler için ideal kapasitemiz ve dört yıldızlı hizmet kalitemizle Güngören nişan mekanları arasında öne çıkıyoruz.

Davet Alanları

İbis Styles İstanbul Merter, 100 ila 200 kişilik kapasiteyle butik söz ve nişan davetleriniz için uygun bir ortam sunuyor. Davetinizin koşullarına uygun olarak oluşturduğumuz oturma düzeni, tüm misafirlerinizin rahatça pisti görebilmesine ve töreninizi anbean takip etmesine olanak tanıyor. Yüksek tavanlı salonumuzun iklimlendirmesi mevsim koşullarına uygun olarak son teknoloji sistemlerle yapılıyor.

Dekorasyon

İbis Merter olarak farklı konseptleri salonumuza getirebilmenize olanak tanıyan renk ve model şemaları oluşturuyoruz. Beyaz napolyon veya kırmızı Hilton sandalyelerin çevrelediği masalarda siyah, beyaz veya kırmızı örtüler kullanıyoruz. Altın rengi suplaların klasik bir görüntü kazandırdığı masalarda püsküllü altın şamdanlar veya vintage vazolara yerleştirilmiş buketlerle süsleme yapıyoruz. Aydınlatmamızı Güneş’ten ilham olarak sarı, turuncu ve beyaz renklerini kullanarak oluşturduk. Böylece mekanımıza kendine özgü ve modern bir kimlik kazandırıyoruz

Hizmetler

İbis Styles İstanbul Merter’de yapacağınız söz ve nişan törenlerinin kusursuz olması için planlama hizmeti veriyoruz. Mekanımızın dekorasyonu davetinizin doğasına ve beğendiğiniz tarzlara uygun olacak şekilde yapılıyor. Çok sevilen şarkılardan çalarak keyifli bir atmosfer oluşturuyor, kesintisiz eğlence sağlıyoruz. Nişan tepsiniz tarafımızdan hazırlandığı gibi ağızları tatlandıracak nişan çikolatanız da otelimiz bünyesinde hazırlanıyor.

Yiyecek / İçecek

Otelimizde düzenlenen söz ve nişan törenleri için çeşitli menüler oluşturuyoruz. İkrama zeytinyağlı yaprak sarma, humus, Akdeniz yeşillikleri gibi lezzetlerden oluşan Türk meze tabağıyla başlıyoruz. Ara sıcak için ıspanaklı mantarlı krep, pastırmalı paçanga böreği gibi seçeneklerimiz var. Ana yemek tercihinize göre tavuk, dana veya kuzu etiyle yapılıyor. Tatlı için çikolatalı, fıstıklı ve meyveli pasta çeşitlerimiz bulunuyor. Çay-kahve ve sınırsız meşrubat servisi yemeğe eşlik ediyor.

Dört yıldızlı otelimizde kusursuz hizmet kalitesi ve mutfağımızda sevgiyle hazırlanmış ağzınıza layık ikramlarla söz ve nişan törenlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Sizin yorulmanıza gerek kalmadan tamamladığımız davet planlaması, doyurucu hizmet paketimiz ve zarif dekorasyonumuzla birlikteliğinize resmiyet kazandırırken yanınızda oluyoruz. Sağladığımız imkanlar cazip geldiyse hemen aşağıdaki Merter İbis Hotel iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilir veya fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

100 - 200 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Neredeyiz