İpek Wedding Garden
İpek Wedding Garden
İpek Wedding Garden
İpek Wedding Garden
İpek Wedding Garden
İpek Wedding Garden
İpek Wedding Garden
İpek Wedding Garden
İpek Wedding Garden
İpek Wedding Garden

İpek Wedding Garden Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

İpek Wedding Garden’da çiftlerimizi ve değerli misafirlerini eğlence sektöründe edindiğimiz 19 yıllık deneyimin getirdiği profesyonellikle ağırlıyoruz. Açık ve kapalı davet alanlarımızda dört mevsim gerçekleştirebildiğimiz düğünlerimizde hedefimiz her zaman yüksek müşteri memnuniyeti. En son trendleri yakından takip ediyoruz. Alanında uzman organizasyon ekibimiz hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürerek hem davet hem de ikram konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Davet Alanları

Kokteyl ve yemek düzeninde kapasitemiz 1000 kişi. Kapalı mekanımızda ise 750 kişilik hizmet verebiliyoruz. Bahçemize yazın muhteşem bir göl manzarası hakim, gün batımı ise unutulmaz. Hava koşullarına göre açık alanımızı tentelerle kapatabiliyoruz. Kış aylarında ise açılır kapanır tavanlı kapalı alanımızda Küçükçekmece gölü ve şehir manzarası doyumsuz. Gece boyu süren eğlencede geniş dans pistimiz asla boş kalmıyor.

Dekorasyon

İpek Wedding Garden düğün salonumuzda süslemeler, napolyon sandalyeler göz alıcı bir konsept yaratıyor. Masalardaki altın rengi ağırlıklı supla, şamdan ve vazolarımız şık. Tavandan sarkan aksesuar ve aydınlatmalarımızda modern bir tarz edindik. Canlı çiçeklerimiz ortamı renklendirirken, davet alanlarında gösterişli detaylara özen gösteriyoruz. Dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışarak farklı konseptler denemeniz de mümkün.

Hizmetler

Düğün paketlerimizde çiftimize masa ve sandalye süslemeleri, ses ve ışık sistemleri, ücretsiz otopark ve vale hizmetleri ana başlıklarımız altında yer alıyor. Size özel asistanımızla düğün akışını, düğün şarkısını ve menüyü belirleyerek düğününüze dair tüm arzularınızı yerine getiriyoruz. Anlaşmalı olduğumuz fotoğraf ve video ekibi gecenizi unutulmaz kılmak için harika kareler yakalıyor.

Uzun yıllardır kusursuz hizmetimiz ve merkezi konumumuzla evlenecek çiftlerin gözdesi olmaya devam ediyoruz. Hayallerinizi süsleyen düğün gününüzü gelin birlikte planlayalım. Küçükçekmece kır düğünü mekanları arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız, İpek Wedding Garden’da size özel hazırladığımız düğün paketlerine ve cazip fiyatlarımıza bayılacaksınız. Bütçenizi de düşünen tekliflerimiz için bizimle iletişime geçebilir ya da ücretsiz formumuzu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

750 - 1.000 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz