İsfanbul Holiday Home & Suites / Vialand
İsfanbul Holiday Home & Suites / Vialand
İsfanbul Holiday Home & Suites / Vialand
İsfanbul Holiday Home & Suites / Vialand
İsfanbul Holiday Home & Suites / Vialand

İsfanbul Holiday Home & Suites / Vialand Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

İsfanbul Holiday Hotel’ hem şıklık hem de eğlenceyi bir arada barındırarak

çiftler için harika bir alternatif sunuyor. Eyüp’te bulunan mekânımız, dört yıldızlı bir otel olarak hizmet veriyor. Düğünler için modern tasarımlı 3 farklı davet alanı seçeneğine sahip olan otelimiz, süslemeden müzikal hizmetlere kadar her

detayı incelikle düşünüyor ve özenle hazırlıyor.

Davet Alanları

Otelimizde ortalama kapasitesi 50 ila 200 kişilik üç ayrı davet alanımız bulunuyor. Dilerseniz şehir manzaralı yol kenarında olan açık alanımızda büyük beyaz sütunların altında nikâh töreni ve kokteyl düzenleyebiliyoruz. Kapalı bir alan isterseniz yüksek tavanlı yapısıyla ferah bir ortam sunan, kolonsuz özelliği sayesinde kimsenin görüş alanını etkilemeyen salonlarımızı beğeninize sunuyoruz.

Dekorasyon

Salonlarımız içerisinde beyaz rengi ağırlıklı olarak kullanarak sade ve şık bir dekorasyon benimsiyoruz. Yuvarlak masaların etrafını sandalyelerle çevreleyerek şık ama bir o kadar da samimi bir düğün atmosferi oluşturuyoruz. Altın ve gümüş rengi masa süsleri ve şamdanlar kullanarak zengin bir görünüm sağlıyoruz. Süslemelerde beyaz renkte çiçek aranjmanlarına bolca yer veriyoruz.

Hizmetler

Eyüp düğün mekanları arasında otelimizdeki davet alanlarını tercih eden çiftler için gelin ve damat süitlerimizi kullanıma açıyoruz. Fotoğraf ve video çekiminin ne kadar önemli olduğunu biliyor, bu konuda çiftlerimize dışarıdan firmalarla çalışma özgürlüğü sağlıyoruz. Son teknoloji ses sistemlerimiz ile kesintisiz bir eğlence yaşamanız için hazır hale getiriyor, çiftlerimize davetinize özel olarak seçtiğimiz müziklerin keyfini sevdiklerinizle doyasıya çıkartacakları bir davet vadediyoruz.


Ayrıca aldığımız Covid 19 önlemleri ;


●Organizasyon öncesi tüm alanın sterilize edilmesi

●Girişte misafirlerin ateş ölçümü yapılarak ve maskeli şekilde organizasyon alanına alınması

●Sosyal mesafeye uygun masa aralığı

●Alanda el dezenfektanı bulundurulması

●Servis personelinin eldiven, maske ile hizmet sunması

İsfanbul Holiday Home & Suites eğlence parkı ve alışveriş merkezinin hemen yanında bulunan davet alanlarında, ihtiyacınız olan her hizmeti karşılayabilecek ekibiyle harika düğünlere imza atıyor. Eğer siz de yaratıcı ve şık bir otel düğünü ile evlenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan otel iletişim bilgilerinden irtibat sağlayabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

50 - 100 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz