İzoletta
İzoletta
İzoletta
İzoletta

İzoletta Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Sevdiğinizle hayatınızı birleştireceğiniz o imzalar atıldıktan sonra keyifli bir yemek organizasyonunda buluşmak ve aile bireylerinizle birlikte bu ânları kutlamak isterseniz, sizleri İzoletta’ya bekliyoruz. Doğayla iç içe eşsiz ortamımızda sizlere evinizdeki konforu ve rahatlığı sunuyor, huzurlu bir ortamda lezzetli yemekler yeme imkânı sağlıyoruz.


En iyi düğün ve davet mekânı ödülleri kazandığımız tesisimizde bir misafirin nasıl ağırlanması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Sizleri kapı güler yüzlü ve sıcak bir şekilde karşılıyor, gecenin sonuna kadar aynı ilgimizi devam ettiriyoruz. Sadece bir bakış uzağınızda oluyor ve isteklerinizi en hızlı ve en doğru şekilde yerine getirmeyi hedefliyoruz.


Her masanın doğal malzemelerle tasarlandığı ahşap yapımızda sizlere sıra dışı bir ortam sunuyoruz. Farklı bir deneyim yaşayacağınız tesisimizde yemeklerinizi kuş cıvıltıları eşliğinde, ağaç gölgelerinin altında gerçekleştiriyorsunuz.


Yemeklerimiz için ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Nikâh sonrası yemeklerinizde damak zevkinize uygun, birbirinden lezzetli ürünleri beğeninize sunabiliyoruz. 7’den 70’e bizi tercih eden her konuğumuzun memnuniyetini sağlamayı amaçlıyor, bu yüzden alternatif menüler oluşturabiliyoruz. İzoletta menülerinde konuklarımızın isteklerine önem veriyoruz. Vegan ve vejetaryen misafirlerimiz için özel menüler hazırlayabiliyor, minik misafirlerimizin beğeneceği menüler oluşturabiliyoruz. Aynı zamanda yemeğinizden önce lezzetlerimizi tadabiliyor, aklınızdaki herhangi bir soru işaretine mahal vermiyorsunuz.


İzoletta İstanbul’da nikâh sonrası yemekleri dışında doğum günleri, yıl dönümleri, bekârlığa veda geceleri, mezuniyet yemekleri gibi özel geceler için de bizi tercih edebiliyorsunuz. Konuklarımızın hayatlarında önemli olan bu gecelere ev sahipliği yapmayı çok seviyoruz. İzoletta’yı konumumuz ve hizmetimiz sayesinde bir ömür boyu unutamayacağınızdan eminiz.


Bu tatlı organizasyonda bizimle olmanız için sağladığımız imkânlardan kısaca bahsettik. Avantajlarımızdan yararlanmak ve nikâh sonrası yemeğinizde bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize ulaşabilirsiniz. Konforlu ve keyifli bir akşamda buluşmak dileğiyle..

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

200 - 300 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz