Klas Düğün Salonu
Klas Düğün Salonu
Klas Düğün Salonu
Klas Düğün Salonu

Klas Düğün Salonu Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Mekan Kapasitesi

İstanbul Küçükçekmece’de bulunan Salon Klas, sadece kapalı alan olarak düğün mekanı hizmeti sunuyor. 10 metre tavan yüksekliğine ve 750 kişilik davetli kapasitesine sahip olan salon, ferah ve geniş bir mekanda düğün yapma şansını sizlere sunuyor. Konser ve benzeri kutlamalarda maksimum 1.500 kişiye hizmet verebilen düğün salonu, organizasyon seçenekleri ile birçok farklı konseptte sizleri ağırlıyor.


Klas Düğün Salonu Fiyatları

Salon Klas, sizlere olabilecek en ekonomik imkanları sunarak düğün gününüzü mükemmel denilebilecek nitelikte yaşamanızı sağlıyor. İstanbul genelinde 3.000 TL ve 5.000 TL gibi cüzi bir düğün paketi fiyatı ile karşınıza çıkan mekan, her bütçeye hitap ediyor. Bu teklifi ile çiftler tarafından yoğun olarak tercih ediliyor.

İsterseniz kendi organizasyonunuz ve kişi sayınız doğrultusunda mekandan fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için ”Fiyat Teklifi Al” formunu doldurmanız gerekiyor.


Olanakları

Masa ve sandalye süslemeleri başta olmak üzere dekorasyona dair her detayı özenle işleyen Klas Düğün Salonu, gelin yolu ve şamdan seçenekleri ile büyüleyici bir ortam hazırlıyor. Gold renklerin ağırlıkta olduğu davet salonu, ışık ve sahne hizmetleriyle farklı bir boyuta ulaşıyor.

Fotoğraf çekimi ve video çekimi hizmeti veren salon, aynı zamanda kendi fotoğrafçınızla ve catering firmanızla çalışabilmenize de olanak tanıyor. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için çalışan firma, ücretsiz otopark ve vale hizmetiyle de gönülleri kazanıyor.


Nasıl Gidilir? Nerede?

Göktepe Sokak’ta Kartaltepe Mahallesi’nde yer alan Klas Düğün Salonu, İstanbul Küçükçekmece ilçesinde hizmet veriyor. Düğün, kutlama ve diğer organizasyonlarınızı gönül rahatlığıyla yapabileceğiniz mekana gelmek için toplu taşıma tercih edebilirsiniz. Metro – M1A, Otobüs – 401, Otobüs – 76C, Otobüs – 76D, Otobüs – 76İ, Otobüs – 89B numaralı hatları kullanarak mekana gidebilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

500 - 750 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz