Kumburgaz Penguen Hotel
Kumburgaz Penguen Hotel
Kumburgaz Penguen Hotel
Kumburgaz Penguen Hotel
Kumburgaz Penguen Hotel
Kumburgaz Penguen Hotel
Kumburgaz Penguen Hotel
Kumburgaz Penguen Hotel

Kumburgaz Penguen Hotel Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Samimi ve sıcakkanlı bir otelde, tecrübeli personelin ev sahipliği yaptığı güzel bir havuz düğünü talebiniz varsa, Kumburgaz Penguen Otel sizin için biçilmez kaftan! Kaliteli hizmet, güler yüzlü bir ekip, uygun fiyatlar ve düğünden sonra konaklama imkânı. Bizi tercih eden misafirlerimize birçok avantajı sunacak, mutlu anlar geçirmenizi sağlayacağız? Nasıl mı?


Düğününüzü havuz başındaki alanımızda gerçekleştirebiliyorsunuz. Geniş havuzumun kenarındaki alanda şık bir havuz düğününe sahip olabilirsiniz. Bu alanın da hayallerinizdeki gibi süslenmesi için de bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve masa, sandalye giydirmeleri, masa üzeri aksesuarları, çiçek ve balon gibi ekstra süslemeleri talep edebilirsiniz.


Düğününüzden önce veya sonra otelimizde konaklamak isterseniz, toplamda 60 odalık bir kapasitemizin bulunduğunu söyleyelim. Düğününüzden sonra yorgunluğunuzu atmak ve güzel bir sabaha uyanmanız ya da uzaktan gelen misafirleriniz için yorgunlukta yola çıkmamaları için modern detaylarla dekore edilmiş odalarımızda konaklama şansına sahipsiniz. Konforlu odalarımızda ve rahat yataklarımızda yatacak ve güzel bir kahvaltıyla güne başlayacaksınız.


Düğününüzü otelimizde gerçekleştirmek istediğiniz tarihten en az 1 ay öncesinden bizimle iletişime geçmeniz halinde otelimizin uygunluğu ile ilgili görüşüyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yeterli zamana sahip oluyoruz.


Düğününüze çevre il ve ilçelerden gelen misafirleriniz için kolay bir ulaşım imkânı sağladığımızı belirtmek istiyoruz. İstanbul’a sadece yarım saatlik bir mesafede bulunuyor, hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde gelmenizi sağlıyoruz. Otelimizin özel otoparkının bulunduğunu ve araçlarınızı buraya ücretsiz olarak park edebileceğinizi de dipnot olarak belirtmek istiyoruz.


Güzel bir düğün organizasyonu için doğru yerdesiniz. Kumburgaz Penguen Otel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak. Unutulmaz ânlarınızda sizin yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz?

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

100 - 200 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz