Latilla Tekne
Latilla Tekne
Latilla Tekne
Latilla Tekne
Latilla Tekne

Latilla Tekne Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

VIP bir hedef kitleye hitap eden teknelerle dolu ve günden güne büyüyen geniş filomuz ile 2004 yılından bu yana denizcilik sektörünün daha çok sosyal kısmında faaliyet gösteriyoruz.. İki kıtayı bir araya getiren muhteşem güzellikteki İstanbul’un mavi sularında seyretmekten mutluluk duyuyoruz. Bu seyrimize talep olduğu takdirde çok sevgili ve değerli konuklarımıza dahil ediyoruz. Aklınıza gelebilecek her türden toplu organizasyon için özel gün ve gecelerde davetler düzenleyebiliyoruz.


İşte bu organizasyonlardan bir tanesi de düğünler. 36 metre uzunluğundaki tam donanımlı lüks Latilla Yat’ımız, ilk mega teknemiz olma özelliğini taşıyor. Burada harika düğünler düzenliyor ve birbirini seven çiftlerimize dünya evine girme yolculuklarında eşlik ediyoruz. Davet düzeninde yaklaşık 100 kişilik bir konuk ağırlama kapasitesine sahibiz. Kokteyl düzeninde ise bu sayı daha da artıyor. Eğer etkinlik açık havada bulunmaya elverişli olmayan bir mevsim koşulunda gerçekleşecekse o takdirde teknenin iç kısmında da sizi ağırlayabiliriz.


İstanbul’un nezih semtlerinden birinde, boğazın ve denizin muhteşem manzarasına karşı olduğunuzu hayal edin. Bebek’te demir atmış teknemizi eğer çiftimiz talep ederse daha farklı iskelelere de taşıyabiliyoruz. Belirli bir ücret karşılığında kalkış ve varış yerimizi değiştirebiliriz. Seçiminiz neresi olursa olsun muhteşem lezzetler ve harika bir müzik eşliğinde düğününüzü profesyonelce hayat geçirebiliriz.


İstanbul merkezli bir şirket olarak birkaç farklı lokasyonda da hizmet verebiliyoruz. İkinci mega teknemiz de Bodrum’da misafirlerini aynı hizmet kalitesi ile özenle ağırlıyor. Yatch Matilda & Latilla ikilisini evlenecek olan çiftlerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yıllarca unutamayacağınız güzellikle bir tekne düğünü için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Kararınızı verirken şunu unutmayın, gelinlik ve damatlığınızın içerisindeyken muhteşem boğaz manzarasına karşı çekildiğiniz fotoğraflarınız asla eskimeyecek.

Mekan Turu

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

50 - 100 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz