Leonardo
Leonardo
Leonardo
Leonardo
Leonardo

Leonardo Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

Yaklaşık 1 asırlık tarihi bir ev ve geniş yüz ölçümüne sahip muhteşem bahçesinde kurduğumuz mekanımız Leonardo Restaurant & Cafe’ye hoş geldiniz. Bahçedeki bu ev, 1993 yılında hiçbir masraftan kaçınmadan ve tarihi dokusuna zarar verilmeden restore edildi. Ardından gerekli düzenlemeler yapılarak hizmete açıldı. Bugün hala aynı değerler ve kalite ile faaliyetine devam ediyor.


Mekanımız restoran olarak hizmet vermeye başladığından beri iyi vakit geçirmek isteyen pek çok ailenin, çiftin ve arkadaş gruplarının uğrak yeri oldu. Kahvaltı, barbekü veya hafta sonu gezileri gibi rutin hizmetler dışında özel gün ve organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Düğünler, nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, mezuniyet baloları ve daha niceleri.

Davet Alanları

Polonezköy gibi şehir gürültüsünden uzak doğa ile iç içe bir lokasyonda bulunan mekanımızda hem konforlu hem de yemyeşil bir atmosferde konuklarımızı ağırlıyoruz. Kır konseptli davetlerde bahçemizde yaklaşık 500 kişilik organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Restoranın kapalı alanda ise 300-400 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Daha butik organizasyonlar için alt katımızdaki şömineli alanda 50-100 arası konuğu kabul ediyoruz.

Dekorasyon

Leonardo ekibi olarak söz ve nişan merasimlerinde çiftlerin zevkine hitap eden birbirinden farklı konseptlerle davet alanlarımızı hazırlayabiliyoruz. İster bohem ister modern, klasik veya romantik tarzlarda ortamı süslüyoruz. Yuvarlak veya uzun sonsuzluk masaları; katlamalı, napolyon veya elizabeth model sandalyeler gibi seçeneklerle oturma düzenimizi oluşturuyoruz. Doğal çiçekler, mumlar, fenerler, suplalar, taklar, servisler ve pek çok renk seçeneği ile konsepti tamamlıyoruz.

Hizmetler

Nişan merasimlerini kusursuz şekilde geçirebilmeleri için çiftlerimizin tüm ihtiyaçları ile biz ilgileniyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında; gelin damat hazırlığı için oda, set menü yemek servisi, konukların karşılanması, mekanın süslenmesi, deneyimli bir orkestra ile canlı müzik, DJ performansı, sahne kurulumu ve son teknoloji ses sistemleri, profesyonel bir kamera ekibi ile video ve fotoğraf çekimleri gibi detaylar yer alıyor.

Yiyecek / İçecek

Leonardo’da uzun yıllardır profesyonel mutfak ve yetenekli şefler ile harikulade bir servis hizmeti veriyoruz. Özel gün organizasyonlarında da çiftler dilerse onlara mevsim ürünleri ile özenle hazırlanmış tabaklar sunuyoruz. Türk, Polonya, Avusturya, Slav ve Fransız mutfaklarına ait çok seçkin yemekler hazırlıyoruz. Gelin ve damadın zevkine göre güzel bir set menüyü birlikte kararlaştırıyoruz.

Tüm aile bireyleri ve dostlarınızın huzurunda söz vereceğiniz o günü masal gibi bir atmosfer ile şölene dönüştürebiliriz. Söz veya nişan merasiminizi yılların tecrübesi ve profesyonel organizasyon ekibimiz sayesinde kusursuz şekilde düzenleyeceğimizden şüpheniz olmasın. Eğer fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz bize sayfa üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Leonardo Restaurant Cafe Polonezköy’de sizi bekliyor.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Ücretsiz Teklif Alın

Neredeyiz