Lüfer Davet Tekneleri
Lüfer Davet Tekneleri
Lüfer Davet Tekneleri
Lüfer Davet Tekneleri
Lüfer Davet Tekneleri

Lüfer Davet Tekneleri Güvenilir

Genel Değerlendirme

Açıklama

Hakkında

1979 yılından bugüne deniz turizm araçları işletmesi olarak faaliyet gösteren Lüfer Davet Tekneleri, İstanbul’un ilk kurumsal firması olma özelliğini taşıyor. İstanbul ve Boğaz’ın göz alıcı manzarası eşliğinde birbirinden şık düğünlere ev sahipliği yapıyor. Davet alanı süslemesinden profesyonel fotoğraf ve video çekimine kadar her detayı incelikle düşünerek kusursuz düğünlere imza atıyor.

Davet Alanları

Düğünler için farklı kapasitelere sahip teknelerimiz bulunuyor. Filomuzda bulunan 9 farklı tekneyle düğünlere hizmet veriyoruz. Kapalı özellikteki salonlarımızda, yemekli düzende 200 ila 300 konuk kapasitesini rahatça ağırlıyoruz. Yüksek tavanlı ve geniş camlarla kaplı salonlarımızda oldukça geniş ve ferah bir ortam sunuyoruz. Açık davet alanlarımızda ise 750 kişilik konuk kapasitemiz bulunuyor.

Dekorasyon

Davet alanlarımızı zarif ve şık bir tarzda dekore ediyoruz. Oturma düzenini dikdörtgen veya yuvarlak masalarla oluşturuyor, etrafına beyaz napolyon ya da altın rengi tiffany sandalyeler diziyoruz. Sandalye sırtlarında renkli tüllere, masa üstlerinde deniz yıldızlı süsler, üç kollu şamdanlar, runnerlara yer veriyoruz. Nikah masasının üstüne çiçek aranjmanları, yanlarına çiçekli dekorlar yerleştiriyoruz.

Hizmetler

Lüfer Tekne düğünler için çiftlere gemi süslemesi, profesyonel fotoğraf ve video çekimi ve drone çekimi hizmetleri sunuyor. Gösterişli bir giriş şovu sergilemek için çiftleri tekneye yatla getiriyor. Harika bir DJ performansı eşliğinde tüm konuklarınızla birlikte son ana kadar doyasıya eğlenmenizi sağlıyor. Lazer gösterisi gibi görsel şovlar sergileyerek davetinize renk katıyor.

Sektördeki 40 yılı aşkın tecrübemizle düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. Büyüleyici İstanbul manzarasına karşı kusursuz düğünlere imza atıyoruz. Eğer siz de yıllar boyu anımsanacak bir boğaz turu eşliğinde dünya evine girmek istiyorsanız sayfada yer alan Lüfer Tekneleri iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir, yanda bulunan iletişim formunu doldurarak bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Mekan Turu

Mekan Özellikleri

Açılır Tavan
Bahçe
Balkon
Cam Tavan
Çim Alan
Deniz Kenarı
Göl Kenarı
Havuz Başı
Orman İçinde
Şehir Merkezinde
Teras
Yüksek Tavan

Manzara

Ada Manzaralı
Boğaz Manzaralı
Deniz Manzaralı
Göl Manzaralı
Kale Manzaralı
Körfez Manzaralı
Panoramik Manzara
Park Manzaralı
Şehir Manzaralı
Orman Manzaralı
Kır Manzaralı
Doğa Manzaralı

Yemekli Kapasite

200 - 300 Kişi

Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Türü

Neredeyiz